Jak přesvědčit partnerku k análnímu sexu? Přinášíme klíčové tipy

Přidat na Seznam.cz

Stále více dam si užívá tento druh sexu. Podle nové zprávy Centra pro kontrolu a prevenci nemocí vyzkoušelo anální sex 36 % žen a 42 % mužů.

Hrátky v podobě análního sexu jsou tu od nepaměti, ale v posledních 20 nebo 30 letech se staly běžnějšími, protože stigma zmizelo, říká doktorka Kimberly McBrideová, výzkumnice sexu na Toledské univerzitě.

Přesto ne každý, kdo to vyzkouší, z toho udělá pravidelnou součást svého sexuálního života. Podle studie Indiana University mělo za poslední měsíc anální sex jen 8 % žen.

„Mnoho žen říká, že je to záležitost pro zvláštní příležitosti,“ říká McBride. „Udělají to pouze na jeho narozeniny nebo na Valentýna.“

„Řitní otvor je bohatý na nervová zakončení. Když to uděláte správně, může to pro ni být opravdu příjemný zážitek,“ říká McBride.

Postupujte podle těchto kroků a možná si o to příště řekne sama, píše web Mens Health.

Počkejte si na zelenou

Může se to zdát bolestně samozřejmé, ale McBrideová říká, že neustále slýchá od žen, které tvrdí, že jejich muži ho prostě zasunuli, nebo tvrdí, že „to vyklouzlo“. Pokud není uvolněná a připravená, bude to pro ni jen bolestivé.

McBride říká, že než skočíte do postele, zeptejte se jí, jestli je ochotná vyzkoušet anální sex. Vyjasněte si případné obavy. Pokud se jí do toho nechce, musíte to samozřejmě respektovat.

Pokud je pro, neberte to jako všeobecný souhlas s tím, že do toho můžete jít kdykoli, když budete mít sex. Zkontrolujte si, jestli má na anál náladu v danou chvíli.

Smočte prsty

„Anální otvor může být zpočátku nepříjemné místo, kterého se dotýkáte. Abyste jí pomohli si na něj zvyknout, začněte s lehkými hrátkami se zadečkem, než se pokusíte o penetraci,“ říká McBride.

Jednu noc můžete například zkusit jen přiložit prst nebo vibrátor na vnější stranu jejího konečníku. Další noc namažte prst a jemně ho zasuňte. Nebo experimentujte s análními kolíky.

Lubrikovat, lubrikovat, lubrikovat

Až budete oba připraveni vyzkoušet to pravé, musíte o zadku vědět dvě věci, říká McBride.

  • nemastí se sám
  • je velmi citlivý na roztržení

Díky těmto dvěma skutečnostem je naprosto nezbytné používat lubrikant, a to v dostatečném množství.

Přenechte iniciativu

Navzdory tomu, co vidíte v pornu, příliš hluboké, příliš rychlé nebo příliš razantní přirážení jí jen ublíží.

Vaše nejlepší volba. Nechte ji, aby řídila hloubku a rychlost průniku.

Zdroj: menshealth.com