Jak pořídit nejlepší fotku svého penisu? Tyto tipy vám zaručí skvělý výsledek

Přidat na Seznam.cz

Někdo by mohl říct, že penisy jsou ošklivé nebo přinejmenším směšně vypadající. Je pak trochu zvláštní, že se tolik mužů je ochotno odhalovat, a to často bez pobízení.

Před několika desetiletími byly fotky penisů nepředstavitelné, dnes jsou v podstatě běžnou záležitostí. Pokud jste aktivní starý mládenec, je velká šance, že budete nuceni si jednu dříve než později pořídit. Získejte souhlas a vyfoťte pořádnou fotku ptáka a dostanete za to něco sladkého. Zpackejte provedení a budete narychlo vygumováni, jen abyste našli své nádobíčko na nějaké webové stránce třetí strany. Jak jsme řekli: doba se změnila.

Úhel

Fotka penisu je prostě surová fotka vašeho orgánu, pokud při sextingu hodíte opatrnost za hlavu. Snažíme se říct, že musíte každý detail využít ve svůj prospěch. Pro začátek to znamená věnovat trochu času odhalení co nejsilnějšího úhlu. To znamená, že tím vyzdvihnete skutečnou estetickou nádheru svého penisu.

Žádné koule

Těžko nás napadá něco, co by bylo atraktivní na šourku, který vypadá jako něco, co by mohlo vzniknout, kdybyste zkřížili skořápky arašídů se sušenými švestkami. Řada odborníků proto doporučuje koule z obrázků penisů úplně vynechat. Tento návrh můžeme vřele podpořit.

Pravdou je, že nahý penis může při správném zachycení nabýt skutečně příjemných rozměrů. Jeho potenciální půvab se však snižuje, jakmile se do záběru dostanou vaše scvrklé koule. Jsou prostě nechutné.

Osvětlení

Ptali jste se, jak vyfotit dobrý penis, a tady je ta nejzásadnější odpověď: správné osvětlení. Všichni jsme viděli špatně osvětlené zmetky, které většina uživatelů chytrých telefonů posílá do světa, a to bez většího zaváhání. Nebuďte amatéři a nespokojte se s ničím menším než s dokonale nasvíceným nahým ptákem. Prezentuje vás to jako člověka s trpělivostí a vkusem (relativně). A co je ještě důležitější, váš penis díky tomu vypadá lépe.

Co se týče osvětlení, máte spoustu možností. Jednou z metod, kterou máte k dispozici, je bodové osvětlení, kdy si posvítíte přímo na penis a nenecháte žádný detail na představivosti. Nebo můžete do procesu vnést trochu stylu tím, že penis nasvítíte z jedné strany tak, aby na druhou stranu vrhal jakýsi stín.

V podobném duchu se nebojte experimentovat s filtry a dalšími výdobytky moderní techniky. Čím více nálady a estetiky do fotky ptáka vložíte, tím větší je pravděpodobnost, že bude skutečně respektovat obsah i jeho poskytovatele.

Tvář/bez tváře?

Prezentovat svou tvář, nebo neprezentovat svou tvář? To je otázka. Odpověď se odvíjí od řady proměnných. Například, vypadáte lépe než většina mužů? Pokud ano, vaše tvář pomůže zvýšit vaši sexuální přitažlivost. Na druhou stranu, důvěřujete osobě, se kterou si píšete sexting? Pokud ne, vaše fotky nahého ptáka by mohly skončit rozeseté po internetu.

Za předpokladu, že příjemci skutečně důvěřujete, doporučujeme alespoň na jedné z fotek uvést svůj obličej. Vzbuzuje to pocit přístupnosti, důvěry a jistoty. Základní sdělení může být sexuální povahy, ale většina žen hledá také věci jako šarm a osobnost. Obličej tyto signály předá mnohem lépe než penis.

Načasování odeslání

Pokud chcete udělat ten správný dojem, nemůžete během práce jen tak odběhnout na záchod, vyfotit si rychle penis a pak se vrátit ke stolu. To už by mělo být jasné.

Místo toho si najděte správný čas a místo, abyste si udělali solidní fotku ptáka, která nebude vypadat zrnitě, uspěchaně nebo nelichotivě. Je to prostě zdravý rozum.

Když už jsme u toho, vezměte v úvahu i místo jejího pobytu. Pokud si myslíte, že je v práci nebo se poflakuje s přáteli, pak je to poslední, co potřebuje, aby se jí na displeji smartphonu objevil nahý penis. Opět: zdravý rozum.

Souhlas

Nezapomeňte, že tématem tohoto článku je, jak vyfotit dobré péro, které se ženám bude skutečně líbit. No, většině žen se ve skutečnosti nelíbí, když jim posíláte nevyžádané fotky svého ptáka. Šokující!

Teď je víc než kdy jindy důležité získat souhlas předtím, než jí vpadnete do očí se svou fotkou nahého ptáka. Udělat něco jiného je nejen (opravdu, ale opravdu) nevkusné, ale v dnešní době i vyloženě nebezpečné.

Buďte kreativní

Tady je bonusový tip pro všechny zdatné fotomaniaky, kteří si fotí péro. Pokud chcete skutečně vyčnívat ze stáda, nebojte se být kreativní. Všichni víme, co si ženy myslí o mužích s velkým smyslem pro humor.

Zdroj: manofmany.com