Jak chytit nevěrnou manželku: 10 nejlepších způsobů, které byste měli znát

Přidat na Seznam.cz

Zde je uvedeno deset tipů, jak chytit nevěrnou manželku. Tyto praktické tipy vám pomohou rozpoznat zjevné příznaky, které vám možná nechtěně unikají.

Zkontrolujte její textové zprávy

Prvním tipem, jak přistihnout svou nevěrnou manželku, je prohlédnout si její textové zprávy.

Je třeba říci, že se jedná o zásah do jejího soukromí, ale pokud chcete znát pravdu, musíte někdy porušit pravidla.

Mnoho nevěrníků si své milence přidá do seznamu kontaktů pod falešným jménem, takže procházejte konverzace kontaktů, jejichž jména neznáte. Tento způsob může být ale použit proti vám. Jako zásah do soukromí.

Vyhledejte podezřelé aplikace

Existují stovky aplikací, které mají nevěrníkům pomoci uniknout jejich nekalým činům.

Až budete příště nahlížet do manželčina telefonu, dejte si pozor na aplikace. Seznamovací aplikace jako třeba Badoo, Tinder…

Viber, což je aplikace třetí strany pro zasílání zpráv, která umožňuje tajné/skryté chaty. Telegram, aplikace pro zasílání zpráv, která má časovač odpočítávání pro smazání soukromých konverzací.

Chyťte ji při činu

Jedním z největších tipů, jak přistihnout nevěrnou manželku, je chytit ji doslova při činu.

Manželka přistižená při nevěře není něco, co byste mohli vymazat z hlavy, ale vidět ji na vlastní oči je nejjednodušší způsob, jak si její nevěru potvrdit.

V žádném případě vám nedoporučujeme, abyste svou ženu pronásledovali. Ale pokud se vám stane, že přijdete domů dříve, než jste si řekli, a najdete ji v kompromitující pozici, tím lépe.

Zkontrolujte její sociální média

Výzkumy ukazují, že sociální média jsou jedním z největších prostředků komunikace s alternativními partnery. Studie dále uvádí, že používání sociálních médií často vede k nižší partnerské spokojenosti a lásce.

Pokud chcete vědět, jestli vás podvádí, zkontrolujte její zprávy na sociálních sítích. Možná si chatuje s bývalým partnerem nebo si našla někoho nového, kdo ji baví. Ale upozorňujeme, že toto je velmi tenká hranice a mohlo by se to obrátit proti vám. Třeba v soudní problémy.

Využívejte technologie ve svůj prospěch

Chytit nevěrnou manželku znamená víc než jen pozorovat; je třeba jednat.

Jednou z pochybnějších cest, jak přistihnout nevěrnou manželku, je využít technických možností na trhu.

Nainstalujte si například bez vědomí manželky do domu bezpečnostní kamerový systém a sledujte, co dělá, když nejste nablízku.

Podívejte se na její internetovou historii

Dalším způsobem, jak se můžete ujistit, že je vaše žena přistižena při nevěře, je zkontrolovat její historii prohlížení na počítači a v telefonu.

Manželky, které podvádějí své manžele, si možná vedou čistou internetovou historii, ale i tak stojí za to ji zkontrolovat.

Pokud v ní historie stále je, můžete snadno projít dny, možná i měsíce prohlížení a zjistit, zda nenavštěvuje nějaké pochybné stránky.

Pokud se zdá, že internetovou historii nikdy nemá, může to být znamení, že před vámi vaše žena něco skrývá.

Falešný profil

Jedním z pokoutních tipů, jak přistihnout svou nevěrnou manželku, je vytvořit si na internetu falešný profil.

Manželku při nevěře snadno přistihnete tak, že si najdete obrázek muže, o kterém víte, že by se jí líbil, a nastavíte jeho profil tak, aby odpovídal jejím zájmům.

Přidejte si ji do přátel.

Začněte s ní online flirtovat a sledujte, zda se chytí na návnadu. Jakmile si budete chvíli povídat a navážete skvělé spojení, zeptejte se jí, jestli se nechce sejít osobně.

Pokud se chytí na návnadu, je více než pravděpodobné, že budete moci říct: „Moje žena mě podvedla“.

Proveďte vyhledávání podle klíčových slov

Pokud se snažíte manželku přistihnout při nevěře, začněte tím, že otevřete jeden z jejích prohlížečů a provedete vyhledávání podle klíčových slov.

Začněte zadáním písmene „A“ do adresního řádku a podívejte se, jaké webové stránky se vám nabídnou.

Projděte abecedu a podívejte se, zda se neobjeví nějaké podezřelé webové stránky nebo dříve hledaná klíčová slova.

Zkontrolujte zámek jejího telefonu

Pokud se zaměřujete na manželku, která je možná nevěrná, zkontrolujte, zda má vaše dívka na mobilu zámek.

Zamčený telefon nemusí nutně znamenat, že před vámi vaše choť něco skrývá, ale pokud nedávno přidala heslo do svého telefonu tam, kde dříve žádné nebylo, můžete mít problém.

Promluvte si s ní

Manželka přistižená při nevěře vám může zajistit klid, ale budete se cítit mnohem lépe, když ji nebudete muset přistihnout při činu!

Jedním z největších tipů, jak přistihnout nevěrnou manželku, není slídění v jejích věcech nebo hraní her, je to rozhovor s ní. Sdělte jí své obavy. Možná budete překvapeni její upřímností.

Zdroj: marriage.com, redakčně upraveno