Jágr pomalu končí s kariérou. Vrhne se na dráhu fyzioterapeuta?

Přidat na Seznam.cz

Hokejoví fanoušci pořád doufají, že ještě uvidí Jaromíra Jágra na ledě. Slavná „68“ se však nechala slyšet, že už se možná nikdy do hokejové výstroje neoblékne. V tuto chvíli se Jágr necítí na to, aby mohl svému týmu pomoci. Kvůli shánění sponzorů a celkovému řízení kladenského klubu mu nezbyl čas na pořádný trénink. A bez tvrdé přípravy si ani Jágr nedovolí vskočit na extraligový led.

Božský Jarda tak zatím postává na střídačce a uděluje svým hráčům rady. Oficiálně je však na utkání zapsán jako fyzioterapeut, jak bylo uvedeno v Zápisu o utkání mezi Kladnem a Spartou v pátečním zápase. Jágr je sice známý, že se vždy velmi staral o své tělo, ale je jasné, že by si pro jistotu nikoho do své péče nevzal… Kladno jen potřebovalo oficiálně svého majitele dostat na střídačku.

Jaromír Jágr se sice minulý víkend ukázal na ledě, ale ten byl pokrytý červeným kobercem a tento náš nejlepší hokejista všech dob po něm přešel, aby vhodil slavností buly při zápase NHL (San Jose – Nashville), který se konal v Praze.

Při současných mizerných výsledcích Kladna by možná nebylo od věci, kdyby Jágr naskočil na led. Horší než někteří jeho hráči už být určitě nemůže a navíc by to třeba mělo psychický efekt. Po solidním začátku, kdy Kladno v pěti zápasech bodovalo a udržovalo se mezi elitou, přišla sprcha v podobě pěti proher za sebou a tím i logický ústup do spodních pater tabulky.

Zdroj: redakce, sport.cz