Dwayne Johnson na vrcholu své kariéry. Úspěšným se nestal přes noc

Přidat na Seznam.cz

Zdá se, že Dwayne „The Rock“ Johnson už dokázal všechno, od hraní amerického fotbalu, přes velkolepý nástup na wrestlingovou scénu, účinkování ve velkých filmových trhácích až po účinkování v populárních televizních seriálech, jako jsou Ballers a moderování herní show Titan Games na NBC.

Dnes je Dwayne Johnson po celém světě uznáván jako talentovaný a pracovitý bavič s řadou smluv na podporu a vlastní řadou oblečení. Zde je stručná historie toho, jak se muž ze skromných začátků stal nejlépe placeným hercem podle Forbesu pro rok 2019 a celosvětovou celebritou s legendárním statusem!

Většina z nás si Dwayna Johnsona alias „The Rock“ pamatuje z jeho profesionálního wrestlingu v WWE, kde si osm let budoval jméno díky své jedinečné jevištní postavě, okázalému charismatu a stále rostoucí popularitě. Ještě předtím, než se začal věnovat herectví, byl „The Rock“ celosvětovou wrestlingovou senzací. Lidé možná nevědí, že Dwayne byl talentovaným vysokoškolským fotbalistou, který kdysi toužil po profesionální kariéře v americkém fotbale, ale zdá se, že jeho pravým posláním bude wrestling a až poté herectví.

V roce 1996 získal Johnson smlouvu s tehdejší WWF (nyní WWE) a v roce 1998 získal svůj první mistrovský titul. Johnson se proslavil právě v ringu, kde získal dlouhou řadu titulů a proslavil se. The Rock je považován za jednoho z nejlepších profesionálních wrestlerů všech dob, který přitahuje dlouholeté fanoušky i nové diváky z celého světa.

Johnsonova první herecká role přišla v roce 2001, kdy se objevil ve filmu Mumie se vrací, a jeho první hlavní role přišla v roce 2002 ve spin-offu Král Škorpion. Od té doby se objevil v dlouhém seznamu filmů (je jich příliš mnoho na to, abychom je vyjmenovali) napříč žánry, jako je akční, komedie a animovaný film, a v roce 2017 se dočkal uvedení na hollywoodský chodník slávy. Johnson je známý tím, že s každým projektem, na kterém pracuje, exponenciálně zvyšuje počet diváků a stává se populárním. Johnsonovi svědčí charismatický a zároveň autentický dojem, který vnáší do každé své produkce, a jeho všestrannost napříč rolemi. Johnsona čeká ještě mnoho velkých věcí a my jsme zvědaví, na jakých projektech bude pracovat příště a kam nás tato multitalentovaná megastar zavede v budoucnosti!

Zdroj: fhm.com