Dokud je smrt nerozdělí: Dívka měla v batohu anální kolík a v něm něco, z čeho zůstal mužům z letištní ochranky rozum stát…

Přidat na Seznam.cz

Žena jménem Sarah Buttonová (22) se na sociálních sítích podělila o svou zkušenost z letiště ve Spojených arabských emirátech. Zadržela ji bezpečnostní služba kvůli kovovému předmětu, který měla v zavazadle. Anální kolík však nebylo to nejhorší, co zaměstnanci letiště našli.

V análním kolíku byl totiž popel jejího zemřelého přítele. Samotný kolík byl posledním dárkem mrtvého přítele, dostala jej v den jeho pohřbu. Nedlouho poté si do kolíku vložila partnerův popel a od té doby ho nosí neustále u sebe.

„Líbí se mi, že ho s sebou můžu vzít na místa, o kterých jsme jen snili,“ vysvětluje žena, která díky své letištní eskapádě získala přes 6,9 milionů zhlédnutí na TikToku a pozornost podcastu No Jumper. Se slovy „Jé, to jsem já!“ potvrdila na Twitteru, že to skutečně byla ona, koho letištní služba zadržela s nezvykle vylepšenou sexuální hračkou.

Morbidní romantika

„Můj život se změnil. Přála jsem si, aby tu přítel byl, aby to vše viděl, ale jsem ráda, že si ho můžu vzít s sebou na místa, jako je Velký korálový útes, nebo si se mnou může užít koncerty, které miloval,“ vysvětluje žena.

Její zpověď vyvolala hurikán na sociálních sítích. Jeden z uživatelů napsal: „Musím provést nějaké úpravy v mé poslední vůli!“, naopak další se domnívá, že Sarah na zemřelého partnera vzpomíná tím nejkrásnějším způsobem.

Tak a dost!

Letištní služba neměla pro romantické cítění Australanky ani špetku pochopení. Nelíbilo se jim ani údajné drzé chování dívky. Zadrželi nejen ji, ale celou její skupinu. Všem vzali pasy a mobilní telefony. Dívka musela zavolat svému otci a ten kontaktoval australské velvyslanectví. O hodinu později přišel úředník a dal skupině rozsáhlý dokument k podepsání.

A také jim řekl, že pokud opustí letiště, půjdou do vězení. Vše se ale nakonec vyřešilo a Sarah se i se svými přáteli vrátila domů. I se svým oblíbeným análním kolíkem!

Zdroje: Sarah Button, No Jumper