Diana Ramirez je krásná, chytrá a umí to s pistolí. Právem se pyšní titulem nejkrásnější policistka

Přidat na Seznam.cz

Tohle je jeden z případů krásy s rozumem a jejím obdivovatelům nebude vadit, když je zatkne právě tato policistka! Nyní se o ní mluví jako o nejkrásnější policistce na světě. Diana, která pochází z kolumbijského Medelínu, má na Instagramu téměř 425 tisíců sledujících.

Jak informoval deník New York Post, kolumbijská policistka hlídkuje v ulicích Medelínu, který byl kdysi považován za nejnebezpečnější město na světě. Diana se svěřila, že by se nevzdala své každodenní práce, aby se stala modelkou nebo online influencerkou. V rozhovoru se Diana svěřila, že kdyby měla možnost znovu si vybrat povolání, neváhala by se znovu stát policistkou. Zdůvodnila to tím, že díky této instituci „je tím, čím je“.

„Za všechno vděčím národní policii, která ze mě udělala profesionální ženu, jíž jsem dnes,“ prohlásila kolumbijská policistka.

Kromě chytání zločinců v každodenním životě byla Diana také nominována na nejlepšího policejního nebo vojenského influencera roku v soutěži Instafest Award, jejímž cílem je ocenit profesionály, kteří vytvářejí digitální obsah, jenž oslovuje široké publikum.

Diana k tomu řekla, že je pro ni čest reprezentovat policejní sbor touto nominací. „Cítím se velmi šťastná, protože sociální média ukazují práci a odhodlání všech, kteří každý den pracují a přispívají k budování lepší země,“ rozplývala se.

Všichni její fanoušci se v příspěvcích na sociálních sítích rozplývají nad tím, že je to opravdová kráska s rozumem, která je zapálená pro svou práci.

Mnozí tvrdili, že to nejsou jen krásné rysy policistky, kvůli kterým se do ní zamilovali, ale také skutečnost, že je ochotna nasadit svůj život, aby ochránila občany své země.

Zdroj: msn.com, nypost.com