Dcera Davida Hasselhoffa se svlékne pro Playboy!

Přidat na Seznam.cz

Hayley Amber Hasselhoff (28) začala jako modelka ve věku 14 -ti let. Nyní se dcera světově proslulého herce a zpěváka Davida Hasselhoffa (68) chce pro Playboy zvěčnit nahá.

Kdo by tušil? Hayley Amber Hasselhoff si ve skutečnosti dělá jméno jako modelka. 28-letá žena má rozhodně fyzické předpoklady: spoustu křivek, včetně velkých ňader a hezkou tvář.

Ve věku 14 let byla Hayley tak předčasně vyvinutá, že se dokázala prosadit v branži. Mezitím získala tolik sebevědomí, že už nemá žádné problémy se zobrazováním svého těla na internetu, říká v rozhovoru pro Daily Star.

Ale internet není všechno, brzy chce Hayley udělat další krok. Na svém kanálu Instagram oznámila překvapení a spojila účet Instagramu s Playboyem.

Čtenáři tradičního pánského časopisu se proto můžou brzy těšit na žhavé, erotické exkluzivní fotografie. Květnové číslo objeví 15. dubna, ale pouze v Německu, nicméně není to tak daleko, že?

A jak vlastně rodiče vidí neobvyklou volbu kariéry své dcery? „Můj otec mě ve svých rozhodnutích hodně podporuje. Moje matka a otec vždy stojí při mně a povzbuzují mě ve všem, co dělám.“

To zní jako optimální podmínky. Skutečnost, že plus size modelka občas přemýšlí o své práci, je proto, že nechce být považována za sexuální objekt: „Ženská těla mohou být také oslavována umělecky,“ říká Hayley. Rozhodně můžeme umělecky pouze obdivovat.