Conor definitivně překročil hranici. Do své hry zatáhl Porierovu manželku

Přidat na Seznam.cz

Na tiskové konferenci před očekávaným sobotním duelem McGregor vs. Poirier III. mezi oběma zápasníky zdaleka nepanovala přátelská atmosféra jako v případě lednové odvety.

McGregor si je vědom, že pokud chce uspět, Dustinovi potřebuje vstoupit do hlavy, o co se podle mnohých snažil i vcelku nemístným způsobem.

„Tvá manželka je tvůj manžel,“ konstatoval McGregor na adresu Poiriera. To, že se Conor bude snažit Poriera nachytat na jeho manželku, bylo před tiskovkou každému jasné, protože před pár dny si zavěsil Conor na twitter post, ve kterém naznačuje, že se mu snažila Dustinova žena Jolie psát.

Poirier se snaží držet si od Conora odstup a na tiskovce působil v tomto směru vyrovnaně. Jeho reakce na nepříjemnou větu přišla vzápětí. „Tvůj trashtalk je v poslední době hustý jako tvoje vlasy,“ odpověděl Poirier.

McGregor s narážkami na jeho ženu nepřestal, kromě dalších nepříjemných slov řekl i to, že by o tom, že mu chtěla Jolie psát, měl Dustin přemýšlet v sauně. Názor amerických médií v převážné míře souhlasí s konstatováním, že zatáhnout do slovní přestřelky ženu je už přes čáru.