Co ženy milují na sexu? Máme pro vás jednoduché a účinné tipy

Přidat na Seznam.cz

Mezi muži panuje názor, že ženy chtějí sex pouze v luxusní posteli s aroma oleji, okvětními lístky růží a svíčkami. Ve skutečnosti to však nemusí být nutně atributy dokonalého večera. Ano, měkké povlečení a sklenka šampaňského mohou skutečně navodit romantický tón, ale to, zda se jí sex líbí, záleží jen na jejím partnerovi. Zjistíme, co se ženám na sexu líbí a jak celý proces zdokonalit.

Jaký je dokonalý sex?

Každá dáma má své vlastní preference, o kterých může mluvit. Jsme si však jisti, že některé rysy se líbí naprosté většině.

Dlouhá předehra: Ženy mají rády hlazení, laskání a líbání. Není třeba spěchat, ale spíše věnovat více pozornosti dotekům, stimulaci bradavek a dalších erotogenních zón. To pouze zvýší vzrušení.

Pochvala: Říkejte dívkám hezká slova. Neexistuje nic takového jako spousta komplimentů. Je důležité, aby byly skutečně upřímné.  Také byste neměli věnovat pozornost zónám, kvůli kterým je dívka zakomplexovaná, i když je muži opravdu mají rádi. To může dámu přimět k přemýšlení a snížení teploty v posteli.

Zrychlit tempo: Neměňte příliš často tempo, rytmus, pozici a hloubku. Pokud si všimnete, že se žena blíží k orgasmu, pokračujte v tom! Jakékoli změny mohou zkazit vyvrcholení.

Co mají ženy rády v sexu?

Na základě sociálních průzkumů se většině žen líbí některé typy sexu. Nejlepší ze všeho je, že sex na tomto seznamu lze snadno zařídit bez vynaložení peněz nebo času!

MIMOŘÁDNÝ SEX
Ženy žijí a cítí v přítomnosti. Pokud je na veřejném místě zastihne nával vášně, můžete zkusit rychlý sex. Vhodným místem je šatna, toaleta v restauraci, auto nebo jiné odlehlé místo na veřejném prostranství. Tento druh sexu buduje důvěru mezi partnery a dodává vztahu na síle. Má také pozitivní vliv na sebevědomí ženy.

ROMANTICKÝ SEX
Někdy chcete mít sex doma v uvolněné atmosféře, ale s pocitem oslavy. Romantický doprovod může sex učinit smyslnějším. Pár se může společně koupat, masírovat a užívat různá afrodiziaka. K doplnění obrazu by žena mohla dostat erotické prádlo. Dobrá sexuální souprava dívku osvobodí a umožní jí splnit všechna přání.

RANNÍ SEX
Ranní sex je povzbuzující a dodává energii na celý den. Dívkám dodává sebedůvěru. Žena vidí, že po ní partner touží, i když spí, je nenalíčená a neupravená. Vibrátor může také ženám ranní sex ještě více zpříjemnit. Díky němu můžete u ženy dosáhnout rychlého a kvalitního orgasmu. To se ženám na sexu líbí nejvíce.

BDSM
Někdy se ženy rády vymykají běžným zvyklostem a zkoušejí něco nového. V rozporu s běžným stereotypem jsou to nejčastěji ženy, kdo nabízí BDSM praktiky. Pro ty, kteří jsou v této oblasti noví, jsou k dispozici speciální sady pro hraní rolí BDSM.

A co je nejdůležitější

Ženy mají nejraději upřímné a sebevědomé muže. Nepředstírejte třeba, že jste dominantní nebo sexuální instruktor. To je velmi odpudivé a vytváří to napětí v posteli. Buďte sami sebou a nebojte se uplatnit své touhy.

Naslouchejte dívčiným slovům, jejím žádostem a pohybům během sexu. Právě společnou prací můžete dosáhnout živých a smyslných orgasmů.

Zdroj: menslife.com, redakčně upraveno