Chtěli byste bydlet s Pamelou Anderson?

Přidat na Seznam.cz

Podívejte se, jak žije kanadská herečka a modelka Pamela Anderson. V domě nenajdete moderní nábytek a fotografie z Playboye.

Hvězdná rezidence je domovem šťastné matky a jejích synů. Dům je teplý a nenáročný. Na terase je pohodlný gauč a stůl. Zde ráda snídá a brouzdá v novinách. Pamela má ráda velké prostory. Dveře do velké terasy ze salonku jsou téměř vždy otevřené. V příborníku jsou starožitné desky. Nejstarší exemplář je starý 352 let. Ve vířivce se může koupat ve vyhřívané mořské vodě. Sexbomba miluje pohodlí. Proto se vyhýbá modernímu nábytku, který je podle ní krásný, ale zcela nepraktický.

Pamela Anderson se narodila 1. července 1967 v Ladysmith v kanadské provincii Britská Kolumbie. Její pradědeček, finský rodák, Juho Hyytiainen, opustil své rodné město Saarijärvi a svou domovinu v roce 1908. Krátce po narození se rodina Andersonů přestěhovala do města Comox. V roce 1985 absolvovala Highland High School v Comoxu. O tři roky později se přestěhovala do Vancouveru a zaměstnala se jako instruktorka fitness. V létě 1989 šla s přáteli na fotbalový zápas. Během přestávky se její obličej objevil na velké obrazovce stadionu. Dav spontánně reagoval na pohled na atraktivní 21-leté dívky. Pamela brzy přijala nabídku smlouvy od místního pivovaru a stovky plakátů s jejím obrazem zdobily stěny kanadských hospod.