Česká dvojčata budou hrát ve stejném dresu jako hvězdný Ibrahimovič

Přidat na Seznam.cz

Italský klub AC Milán sice už nepatří mezi nejlepší kluby světa, jako tomu bylo v devadesátých letech, přesto je to stále velmi oceňovaná adresa pro fotbalisty. Ale i pro fotbalistky. A právě v tradičním černočerveném dresu budou od nové sezony hrát i česká dvojčata Kamila a Michaela Dubcovy, jak uvádí isport.blesk.cz

V posledních letech se českým hráčkám daří získávat angažmá v evropských velkoklubech. Brankářka Barbora Votíková chytá za pařížský PSG. Útočnice Andrea Stašková působí v Atléticu Madrid. A záložnice Kateřina Svitková nastupuje za anglickou Chelsea. A nyní tedy podepsaly smlouvu na prestižní adrese i zmiňovaná dvojčata Dubcova.

To, že jsou sestry dvojčata, nejlépe vystihuje, že všude hrají spolu. Nejprve nastupovaly v dresu Slovácka, následně působily ve Slavii a naposledy v Sassuolu, z čehož vyplývá, že už mají zkušenost s italským fotbalem. Mají na svém kontě už i reprezentační zápasy, takže vzhledem i ke zmiňovaným fotbalistkám na začátku čekají českou reprezentaci jistě nadějné časy.

AC Milán skončil v loňském roce na třetím místě za Juventusem a římským AS. Pro rodačky z Valašského Meziříčí je tu tak velká výzva pomoci k dosažení vytouženého titulu pro milánský klub.

Zdroj: isport.blesk.cz, idnes.cz