Bývala policistka milionářkou! Můžou za to sexy fotky

Přidat na Seznam.cz

Protože její práce byla příliš mužská, hledala tato mladá Britka něco nového a našla s velkým úspěchem!

Charlotte Rose, které bylo v té době pouhých 20 let, měla už dost práce policejní psovodky a po jednom roce v práci skončila. Nyní bylo třeba najít něco nového, ale co? Jednoho dne, když uspořádala malé focení, dokázala udělat silný dojem se svými schopnostmi modelky.

Krátce nato obdržela pozvánku. Měla se stát jednou ze 100 žen, které by dostaly příležitost připojit se k nové online platformě pro dospělé s názvem „OnlyFans“.

To neznělo příliš špatně a bylo by také zábavné každou chvíli zveřejnit obrázek na webu. Ale až v roce 2018, téměř o dva roky později, začala se svým novým businessem opravdu získávat úspěch.

Od té doby mladá žena pracuje až 16 hodin denně; fotí, odpovídá na zprávy, stará se o své další účty na sociálních sítích a plánuje nový obsah.

Nechce být podceňována. Práce to může být opravdu těžká, ale vyplatí se. Zvláště když se na konci měsíce podívá na svůj účet. Po prvních 10 měsících výdělku asi 350 000 Kč se částka asi desetkrát zvýšila!

Charlotte a její fanoušci na OnlyFans jsou téměř dobří přátelé! Klíč k jejímu úspěchu? Charlotte si je jistá. Je to proto, že prezentuje svůj obsah méně odvážně.

„Každý předpokládá, že OnlyFans je o jenom pornografii, proti čemuž nemám námitek,“ řekla britskému bulvárnímu listu The Sun, „ale já osobně tento typ obsahu nedělám.“ Místo toho si ráda povídá se svými fanoušky a buduje s nimi osobní pouta. Vybudovala si vztahy s hrstkou svých fanoušků a denně si s nimi vyměňuje nápady.

„Znám jména jejich dětí, jejich zaměstnání a když mají špatný den, pak jim pošlu hlasovou zprávu a několik obrázků mých psů, abych je rozveselila,“ usměje se brunetka.

„Mám věrnou fanouškovskou základnu, která nechce, abych publikovala obsah pro dospělé. Vycházím dobře s tím, že jsem jiná než všichni ostatní.“