Brad Pitt v sukni. Čeká nás nový trend nebo módní soumrak?

Přidat na Seznam.cz

Brad Pitt (58), jeden z nejslavnějších herců v dějinách kinematografie, právě propaguje svůj nejnovější film Bullet Train. Proto se objevil na slavnostní německé premiéře v Berlíně. Všechny překvapil svým stylem. Na červeném koberci měl totiž sukni, píše magazín LifeAndAtyleMag. Vypadá to dobře, je to pohodlné, máme si zvykat na nový módní trend?

Móda nosit sukni nebo šaty je mezi muži, alespoň těmi v Hollywoodu, stále populárnější. Svůj podíl na tom má například herec Billy Porter, který se pravidelně objevuje v sukních a šatech na největších galavečerech. Prodej pánských šatů však prudce stoupá až nyní, kdy se Brad Pitt (58) ukázal v šatech, které byly donedávna vyhrazeny ženám.

Brad Pitt v sukni

Jeden z nejslavnějších herců v dějinách kinematografie se na berlínské premiéře svého nejnovějšího filmu objevil ve světlé košili, vypasovaném saku a plátěné sukni, která odhalovala jeho lýtka a mimochodem i jeho zřídka ukazované tetování. Styling byl doplněn masivními botami.

Výhody Bradova outfitu

Je nutno přiznat, že Bradův outfit může mít i nesmírné výhody. Jak by jistě řekl Bolek Polívka: „Netlačí na kulách!“, ale umíte si představit muže v sukni v českých ulicích? Nebo například, že ho vytáhnete ze sukně na WC v hospodě u Zlatého Tygra? V Česku jistě ještě chvíli potrvá, než se nového módního trendu nabažíme… Ale kdo ví, co nám předvedou Pražáci.

Brad Pitt a jeho heterosexuální curriculum vitae

Brad Pitt hrál v takových nezapomenutelných filmech, jako jsou Hanebný pancharti, Sedm, Přísně tajné a Tenkrát v Hollywoodu. Byl spojován mimo jiné s Gwyneth Paltrow, Jennifer Aniston a Angelinou Jolie. S ní má šest dětí, z toho tři adoptované. Nedávno se proslýchalo, že má údajný poměr se Sharon Stone. Byl také spojován se zpěvačkou Lykke Li, která je o více než 20 let mladší než on.

Zdroj: LifeAndAtyleMag, redakce