Blízký přítel vysvětluje, proč se Conor McGregor stává „nebezpečným“

Přidat na Seznam.cz

Pro mnoho pozorovatelů se Conor McGregor svými opakovanými urážkami na adresu Chabiba Nurmagomedova a manželky Dustina Poiriera zcela utrhl ze řetězu. Pro ostatní je „Notorious“ prostě stále nebezpečnější. Důkazem jsou slova jednoho z jeho blízkých přátel.

Od drtivé porážky na UFC 264, kdy Conor McGregor prohrál se zlomenou holení s Dustinem Poirierem, bude několik měsíců mimo okruh UFC. Třiatřicetiletý irský bojovník se nyní musí vrátit na správnou cestu a zároveň snášet výsměch mnoha odpůrců.

Ale buďte si jisti, že někteří z věrných Conora jemu stále zůstávají. To je případ Briana Moora, jednoho z jeho irských spolubojovníků z irského klubu SBG, který prozradil, proč si myslí, že Conor McGregor je nyní nebezpečnější než kdykoli předtím. Informoval o tom britský web Mirror.

„Všichni, kdo Conora známe, víme, že má nejneprůstřelnější myšlení, jaké jsme kdy viděli. Ačkoli by toto zranění mohlo být pro mnohé velkým problémem, nemyslím si, že by to byl problém pro něj. Už se vrátil po zranění, ale vrátil se i po mnoha dalších věcech.“

„Už dokázal, jakou má cenu. Nyní bude nebezpečnější. Bude tlačen do toho, kdy bude chtít dokázat, že je nejlepší na světě. Když jsme o tom včera večer mluvili, obecně jsme měli pocit, že dokázal to, co nikdo jiný, a že k tomu je potřeba jiné myšlení. Bude muset překonat nepřízeň osudu a myslím, že se mu to podaří, když překoná toto zranění a neúspěch. Karty jsou rozdány proti němu, ale on vyhraje.“

Conor McGregor bude při svém návratu velmi pečlivě sledován, Notorious by se neměl nechat tak snadno pohřbít. Zvlášť když i se zlomenou nohou už je zpátky v posilovně a trénuje.

Brian Moore je tedy přesvědčen, že Conor McGregor je kvůli nedávnému zranění nebezpečnější.