Bebe Fit Routine: Jak by se vám cvičilo s takhle krásnou fitness trenérkou z Thajska

Přidat na Seznam.cz

Seznamte se s Thanchanok Ritnaka aka Bebe Fit Routine. Bebe je thajská modelka, herečka, zpěvačka, influencerka a osobní fitness trenérka. Na jednoho člověka hodně, ale thajské dívky zvládnou všechno.

Bebe začala svou hereckou kariéru v roce 2004 ve filmu Evil Express, poté si zahrála v mnoha thajských dramatech. V roce 2017 se ale krásná, malá, hubená a nepříliš silná Thajka rozhodla, že se chce změnit.

Tehdy se Bebe vydala na cestu proměny v dívku, která je nejen krásná, ale má také silné tělo, úžasné tvary a je fit jako atletka. Aby tuto cestu dokončila, stala se certifikovanou osobní trenérkou a fitness trenérkou.

Nyní na svých sociálních sítích zdarma zveřejňuje fitness sestavy, cvičení a prodává fitness programy online. A funguje to, protože Bebe neboli Bebe Fit Routine, jak se jí říká na internetu, nasbírala více než 5 milionů sledujících.

Na Youtube má přes 1 milion odběratelů, na Instagramu 2,5 milionu sledujících a na Facebooku přes 1,5 milionu sledujících. Bebe má dokonce vlastní internetový obchod, kde prodává fitness doplňky a fitness doplňky, jako je syrovátkový protein.

Spolupracuje také se značkami jako Fanta, Feather, Vita, True, Lactacid a mnoha dalšími. Můžeme také říct alespoň to, že Bebe o sebe dobře pečuje. Má vysportované tělo a nebojí se to ukázat.

A pokud vás zajímá, jak si udržuje takovou krásu, pravidelně cvičí s dobrou kombinací 50 % kardio, 50 % silový trénink. Od té doby, co začala svou rutinní cestu, se také obešla bez masa a alkoholu. Pokud máte rádi fit holky, tak tato slečna z Thajska je ta pravá k sledování na sociálních mediích.

Zdroj: thaigirlmag.com, redakčně upraveno