7 důvodů, proč chce být žena stále jen kamarádka. Máte smůlu?

Přidat na Seznam.cz

Přemýšleli jste někdy o tom, proč se některá přátelství nikdy neposunou na další úroveň, bez ohledu na to, jak moc jsou do sebe oba partneři „zamilovaní“? Vyhýbejte se tomu, jak jen můžete, ale stejně jednou skončíte v přátelské zóně. Pomůžeme vám pochopit, proč s vámi chce být „jen kamarádka“.

Kvůli vám se cítí odmítnutá

Jakmile jí jednou dáte najevo, že nemá u vás šanci, je těžké to změnit. Viděla, že flirtujete s jinými ženami, ale nikdy se o ni nezajímáte, tajně předpokládá, že o ni možná nikdy nebudete mít opravdový zájem.

Nejste mužem činu

Ženy mají tendenci příliš přemýšlet. Nemůžete od nich očekávat, že pochopí, jak se u vás přes noc objevily city k ní, když jste ještě den předtím byli „jen kamarádi“. Pokud vám trvá příliš dlouho, než jim vyznáte lásku, začnou o vašich citech pochybovat.

Myslí si, že se bojíte

Ženy mají rády nebojácné muže. Možná si to neuvědomujete, ale váš strach z odmítnutí je pro ni velmi zřetelný. Pokud hrajete příliš na jistotu, vyšlete tím signál, že chcete snadnou cestu a nemáte sebevědomí, které je potřeba k tomu, abyste se jí dvořil.

Nedáváte jí pocit, že je žádaná

Snem každé ženy je být pro svého muže tou nejžádanější. Pokaždé, když vás vidí, jak se přibližujete k jiným ženám a dáváte jim přednost před ní, předpokládá, že pro vás není žádoucí.

Neviděla vás tak, jak by měla

Až dosud se na vás dívala jen jako na milého přítele. Možná jste jí nedali příležitost všimnout si, jak dobře jste stavěný. Možná neví, jak dobře flirtujete.

Nejste pro ni sexuálně přitažliví

Ženy to možná nikdy neřeknou nahlas, ale sexuální přitažlivost hraje ve vztazích s muži důležitou roli. Nejde ani tak o váš fyzický vzhled, jako o to, jaký pro ni jste. Zapůsobte na ni svým sebevědomím a šarmem a možná máte šanci.

Nepozval jste ji na rande

I dnes většina dívek očekává, že je jejich muži pozvou na rande. Možná jste s ní už několikrát zašli na oběd, ale tady mluvíme o formálním rande. Dejte jí jasně najevo, že chcete, aby se vaše pouto posunulo na další úroveň, než ji ztratíte.

Zdroj: mensxp.com