5 věcí, co nedělat, abyste neskončili jako Dominik Feri

Přidat na Seznam.cz

Jak už to tak vypadá, #MeToo dorazilo definitivně do našeho malebného Česka. Pro toho, kdo nezaznamenal ještě vlnu #MeToo ze zahraniční, máme zjednodušující termín, co to #MeToo vlastně znamená – jedná se o vlnu obvinění se sexuálního nátlaku a násilí, většinou několik let starých příběhů. #MeToo míří zejména na muže a bohužel jsou tací, kteří díky obviněním skončili i za mřížemi. Jako třeba Harvey Weinstein.

Dominik Feri je mnohem sympatičtější než Harvey Weinstein, problém ho ale neminul. Je prostě první v Česku, na koho média uspořádala mediální lynč. Máme pro vás pár tipů, ať neskončíte podobně jako Feri!

Nezůstávejte se ženami o samotě

Pokud zůstanete se ženou o samotě v pokojíčku, je 100x větší pravděpodobnost, že vás vlna #MeToo jednou semele. A jak jste se tam vlastně dostali? Pouze vy dva? To už za 10 let bude jedno, to nevysvětlíte.

Nechoďte na večírky

Na večírcích lidé tančí, vlní se v rytmu muziky, a to by bylo, kdybyste Maruš zajeli rukou pod sukni! Kdysi vám holky prostě jednu vlepily, dnes se ale tyto věci řeší v médiích i po 10-ti letech.

Nechlastejte a neberte drogy

V tomto buďme vážní a upřímní. Je pravdou, že pod vlivem alkoholu a drog dělá člověk věci, na které si nepamatuje. A co si nepamatujete nemůžete dokázat. Co když, jste Maruš skutečně zatarasili pokojíček židlí a zasunuli bez písemného povolení?

Neinstalujte si Tinder a ostatní seznamky

Dominik Feri doplatil na seznamku Tinder. Co jednou napíšeš, už nesmažeš, když chceš NUDES!

Nebuďte heterosexuální

Kluci se prostě znásilňují hůř. A když už něco vyjde najevo, je těžší dokazovat, kdo koho vlastně znásilnil.

Je sice pravdou, že když aplikujete naše tipy, budete vést nudný život a nebudete mít co na stáří vyprávět, ale žádná žena, tak na vás nebude nic mít a vy tak neskončíte za mřížemi. A doufáme, že snad ani ty ne Dominiku!