5 míst, kde se můžete setkat s dívkami na jednu noc

Přidat na Seznam.cz

Prvním krokem k nezapomenutelnému sexu na jednu noc je najít dívku, která vám pomůže dosáhnout vašich představ. A navzdory tomu, co si možná myslíte, existuje spousta žen, které si sex užívají. Rozhodně ale pomůže vědět, kde hledat.

Věřte tomu nebo ne, ale na některých místech je větší pravděpodobnost, že se objeví dívky na jednu noc, než na jiných. Zde je pět míst, která byste měli zahrnout do svého hledání.

Seznamte se s dívkami na jednu noc v hotelu

Pokud hodně cestujete za prací nebo zábavou, váš hotel by mohl představovat ideální příležitost k seznámení s dívkou. Obzvlášť s takovou, která hledá zábavnou a koketní známost.

Lidé mají tendenci mít při cestování méně zábran. Pobyt daleko od domova a každodenních povinností může způsobit, že lidé mají větší sklon hodit opatrnost do za hlavu. To vše s větší pravděpodobností udělat něco vzrušujícího – včetně účasti na známosti na jednu noc.

Podle jednoho z průzkumů na cestách mělo 40 % žen mladších 30 let na dovolené sex na jednu noc.

Pokud máte zájem vyzkoušet si známost v hotelu, je dobré naplánovat setkání na krátkou dobu. Díky tomu se oba vyhnete nepříjemným setkáním na chodbě nebo v konferenční místnosti poté, co jste si to rozdali.

Pokud nehledáte na internetu, tak o hodně přicházíte

Opravdu nezáleží na tom, kde žiješ, pokud jsi nehledal na internetu schůzku na jednu noc, necháváš na stole spoustu dobrých možností. Nikdo nemá čas trávit každou noc v baru nebo klubu a hledat někoho na seznámení.

Svatební hostina

Když hledáte známost na jednu noc, co je lepší místo, než hledat na večírku, kde je láska ve vzduchu?

Dívky bývají sentimentální na svatbách, kde si lidé slibují celoživotní oddanost. Když se kolem nich vznáší tolik emocí, mohou se cítit zamilovanější než obvykle.

Pomáhá také to, že na svatebních hostinách obvykle nechybí šampaňské a hodiny tance. Když už s dívkou tančíte, není příliš složité proměnit pomalý tanec ve vášnivý polibek. Odtud je velká šance, že si oba řeknete „ano“ na jednu noc.

Pokud se svatební hostina koná v hotelu, je to ještě lepší. S trochou šikovnosti si můžete vzít dort a nápoje do pokoje a udržovat večírek po celou noc. Nebo pokud se cítíte velmi odvážně, můžete si najít místo, kde si to rozdáte, aniž by vás někdo chytil!

Noční kluby

Noční kluby a bary jsou základními místy pro seznámení na jednu noc. Když drinky tečou proudem a lidé se baví, je snadné se uvolnit a dát se dohromady s někým novým.

Je to také ideální místo pro provozování trochy sexu na veřejnosti. Samozřejmě pokud jste na to oba připraveni. Nezapomeňte, že nemusíte jít na plný plyn uprostřed tanečního parketu. Můžete se rozvášnit tím, že se schováte v klidném koutě nebo na soukromé toaletě.

Mějte na paměti, že sex na jednu noc nemusí nutně zahrnovat plnohodnotnou soulož, aby byl nezapomenutelný. Pokud máte málo místa nebo soukromí, orální sex nebo dokonce intenzivní líbačka mohou být stejně uspokojivé.

Koncerty

Ne nadarmo je americký Woodstock označován za ústřední událost léta lásky. Koncerty a hudební festivaly patří mezi nejikoničtější místa pro sex na jednu noc.

Představte si, že v pozadí hraje vaše oblíbená kapela a oblečené dívky tančí, cítí se koketně a chtějí s vámi mít sex. Je snadné si představit, jak se párty na koncertě nebo festivalu může proměnit ve smyslnou chvilku s cizincem.

Zdroj: beyondages.com, dailymail.co.uk, redakčně upraveno