Swingování s pravidly. Měli byste je dodržovat a vše je o dohodě

Přidat na Seznam.cz

Co byste měli vědět o návštěvě swingers klubu, než se o něj pokusíte se svým partnerem? Zde je deset nejdůležitějších pravidel, která by měl znát a dodržovat každý swingers pár, abyste si při výměně partnerů užili příjemné chvíle.

Jako každá jiná lidská činnost má i swingování své klady a zápory. Díky několika základním stanoveným zásadám může být swingování pokaždé zábavné.

Jeden jde, oba jdou

Přijďte jako pár a odejděte jako jeden. Není žádoucí, aby jeden šel a druhý zůstal pozadu. Vždy jděte ruku v ruce a nenechávejte svého partnera pozadu. Swingování je bezpečnější a snazší, pokud se mu oba partneři dobře oddávají. Je to týmová hra. Nikoliv sólo záležitost.

Dochvilnost

I zde platí příchod ve správný čas. Přijít na večírek pozdě znamená odradit. Než byste přišli, noc by byla v plném proudu. Nakonec byste jen způsobili, že by se lidé, kteří už jsou v akci, cítili trapně. Také nebudete vědět, kam se zařadit. Pokud se chystáte přijít pozdě, informujte o tom hostitele předem. Jinak se může stát, že už nebudete pozváni.

S laskavým svolením

Životní styl swingařů není žádná hračka. Někdy je složitý a komplikovaný se spoustou nejistot. Zdvořilost je klíčem k usnadnění. Chovejte se k lidem tak, jak byste chtěli, aby se oni chovali k vám. Buďte rozumní, ohleduplní a chápaví.

Odpovědi na pozvánky

I když si nepřejete se akce zúčastnit, odpovězte na všechna pozvání. Pro hostitele je velmi nepříjemné, když neví, kolik lidí se dostaví. Odpovězte telefonicky nebo poštou a vyjádřete vděčnost za pozvání.

Dárek pro hostitele

Na večírek nechoďte s prázdnýma rukama. Zeptejte se hostitele, co byste pro něj mohli přinést. Pokaždé, když se zúčastníte swingers party, pořiďte hostitelům něco pikantního nebo jednoduchého. Vidíte, je to přece úplně stejné jako normální večírek, ne?

Správné oblečení

Oblečte si oblečení, které je praktické a bude vám v průběhu večera pohodlné. Dobrým nápadem je mít sebou župan. Vezměte si jen tolik hotovosti, kolik potřebujete. Šperky a další cennosti omezte na minimum. Jejich ztráta pro vás bude bolestí hlavy a pro hostitele ostudou.

Zdraví a hygiena

Ústní hygiena je pro každého základní nutností. Špatný dech nebo tělesný zápach je pro vaše potenciální partnery velkým odrazujícím faktorem. Před odchodem na večírek se dobře osprchujte a upravte. Dobrá kolínská voda, parfém nebo tělový sprej vám dodají výhodu v prostředí. Večírek si nejlépe užijete tak, že se osvěžíte, jakmile tam dorazíte.

Užívejte si

Celá myšlenka spočívá v tom, abyste se bavili a užili si čas strávený na místě, proto se účastněte aktivit, při kterých se budete cítit příjemně. Nenechte se nikým nutit do něčeho, co se vám nelíbí. Tohle je možná nejdůležitější. Ke každé aktivitě přistupujte s otevřenou myslí a pozitivním přístupem. Hrajte své fantazie a užívejte si.

Právo říkat „ne“

Toto je základní etiketa ve swingu, právo říci „ne“. Je jednoduché, přímočaré a zdvořilé říci „ne, děkuji“. Vysvětlování a alibi nejsou nutné, protože by vás mohly uvést do rozpaků a ublížit vám. Neměli byste se bát pozvání odmítnout. Je to jediný způsob, jak se vyhnout tomu, abyste udělali něco, čeho byste později mohli litovat. A to by mohlo vyvolat jen další špatné pocity a rozpaky.

Přátelství

Buďte ke všem přátelští, i když nechcete prodloužit noc nebo nemáte zájem se s někým fyzicky sblížit. Možná chytnete vibrace tím, že budete s ostatními ve společnosti milí. Mohou vás zprostředkovat lidem, o které byste mohli mít zájem.

Swingování může být každým coulem tak povzbuzující, vzrušující a naplňující, jak si jen dokážete představit. Otevírá okno k prozkoumání vašich oblíbených fantazií v bezpečném režimu. Vy a váš partner si můžete zacvičit v soukromí, a přesto si můžete během jednoho večera užít s dalším párem nebo si užít skupinový swing.

Potenciálními vedlejšími účinky swingu je poznávání nových zajímavých lidí a navazování odvážných 8přátelství. Swingování má také společný pozitivní účinek, který do značné míry zlepšuje váš vztah a osobní život. Pozitivní pocit ze sebe, svého partnera a vašeho vztahu je při swingu tím nejdůležitějším faktorem.

Zdroj: lovepanky.com