12 brutálně upřímných důvodů, proč hodní kluci končí jako poslední. Holky mají rády zlé chlapce

Přidat na Seznam.cz

Skoro to vypadá, že většina mužů spadá buď do kategorie zlých, nebo hodných chlapců. Podle mého názoru ideální muž není ani jedno, ani druhé, ale spíše elegantně kráčí po té tenké hranici mezi nimi. Končí hodní kluci poslední, nebo je to mýtus? A proč se zdá, že holky tak milují zlé kluky?

I když některé ženy říkají, že chtějí hodného muže, být hodným mužem a být „milým chlapem“ není jedno a totéž.

Zde je 12 upřímných důvodů, proč hodní kluci končí poslední a proč se dívkám místo nich líbí zlí kluci.

Osobnosti hodných kluků nepůsobí vždy upřímně

Hodní kluci mohou být až příliš hodní. Nikdo nemůže být vždycky tak milý, pokud není svatý. Mají plné ruce práce s tím, aby byli milí, místo aby byli opravdoví, a tomu ženy instinktivně nevěří. Zlí kluci se „chovají opravdově“

Hodní kluci projevují nedostatek sebeúcty

Nikdo si neváží rohožky. Hodní kluci nekladou hranice ani žádné skutečné požadavky. Zlý kluk nenechá ženu, aby po něm chodila, ani ho neovládá.

Ženy si nemohou vážit muže, kterého mohou ovládat. Žádný respekt rovná se žádná přitažlivost.

Hodní kluci mohou být často příliš předvídatelní, což začne nudit

Většina lidí vede nudný, předvídatelný život, proto je přitahují lidé, kteří jsou vzrušující a trochu nepředvídatelní.

Zlí kluci jsou vždycky výzvou. Hodní kluci nejsou nikdy výzvou. Předvídatelnost plus žádné vzrušení, plus žádná výzva se rovná „raději zlého kluka“.

Milování zlých kluků mají ženy v genech

Ženy jsou stvořeny k výchově. Avšak místo toho, aby to dělaly s dětmi, často to nakonec dělají se zlými chlapci. Myslí si, že je jejich láska zachrání. Hodné kluky je málokdy třeba zachraňovat.

Ženy se rády cítí potřebné

Hodní muži obvykle nepotřebují „být napraveni“. Špatní chlapci obvykle ano, takže se stávají „projektem“. Některé ženy si myslí, že když se jim podaří „vytvořit“ dokonalého muže, nikdy je neopustí.

Také pokud jsou zaměstnány napravováním někoho jiného, nemusí se dívat na to, co je třeba napravit v jejich vlastním životě.

Hodní muži se zdají být slabí

Výzkumy ukazují, že ženy podvědomě přitahují potenciální partneři se silnými geny.

Špatní chlapci vysílají podvědomou zprávu, že oni mají ty silné geny. Věří, že jejich geny jsou tak silné, že se nebojí, že by o ženu přišli kvůli špatnému chování.

Strach hodných chlapů ze ztráty ženy vysílá přesně opačný signál.

Hodní chlapi jsou na závazky

Pokud se žena bojí intimity, podvědomě ví, že se jí se zlým klukem může vyhnout, protože se k němu nikdy nemůže přiblížit natolik, aby tam musela jít.

Hodný kluk bude nakonec chtít vztah a rodinu

Některé ženy mají nízké sebevědomí.

Necítí se dobře s lidmi, kteří se k nim chovají lépe, než se chovají samy k sobě. Pokud si o sobě moc nemyslí, zlý kluk je ve negativním přesvědčení jen utvrzuje.

Hodný kluk se k ženám chová způsobem, který jim není blízký, a to je jim nepříjemné.

Sex prostě není tak ohromující

Ženy předpokládají, že hodný chlap nebude dobrý v posteli. Někdy se rády nechají ovládat a myslí si, že hodný chlap nebude schopen převzít kontrolu a odvést práci.

Zlý kluk působí, že je schopen to splnit, i když to tak vždycky nemusí být.

Zlí kluci jsou sexy

Už jste někdy viděli zlého kluka, který by nebyl sexy? Určitě jich pár je, ale kdyby nevypadali tak dobře, neprošla by jim ani polovina věcí, které dělají. Zatímco když žena o někom řekne, že je to hezký kluk, myslí tím: „Není sexy.“ To je pravda.

Hodní kluci nejsou tak okouzlující

Hodní kluci ne vždy vědí, co říct, a někdy ztrácejí řeč.

Zlí kluci mohou být velmi okouzlující a přesně vědí, co chtějí ženy slyšet. Nakonec však přepnou na to, že jsou sobečtí. Než odhalí svou pravou tvář, žena se těžce zamiluje a těžko se pouští.

Hodní kluci obvykle nejsou tak silní po fyzické stránce

Historicky muži ženy chránili, fyzicky i jinak. Zlí hoši vytvářejí iluzi, že jsou schopni ženy ochránit, zatímco u hodných chlapů si ženy nejsou tak jisté.

Život je především o rovnováze. Dokud se to muži nenaučí, budou si ženy častěji vybírat špatné chlapce, dokud si neuvědomí, že špatné vlastnosti převažují nad těmi dobrými.

Zdroj: yourtango.com, redakčně upraveno