11 nejvíc sexy povolání pro muže podle žen

Přidat na Seznam.cz

Vaše kariéra vás definuje více, než si možná myslíte. Ovlivňuje váš vkus, vaše přátele a dokonce i to, jak trávíte svůj volný čas. Věděli jste, že může ovlivnit i váš milostný život? Některá povolání prý mohou mužům přidat na přitažlivosti. Podle žen jsou toto některá z nejvíc sexy zaměstnání, která může muž mít.

Lékař

Tohle je bez debat. Dámy milují představu, že se zamilují do lékaře. Na mužích, kteří jsou ochotni pracovat nekonečné hodiny, aby zachraňovali životy, prostě něco je. Pokud chcete mít štěstí v lásce, může být řešením získání lékařského titulu!

Hasič

Kdykoli se provádí průzkum nejpřitažlivějších zaměstnání pro muže, ženy vždy na předních místech uvádějí hasiče. Stejně jako lékaři pracují tito muži přesčas, aby zachraňovali životy, což je docela atraktivní vlastnost. Nemluvě o tom, že musí být v docela dobré fyzické kondici, aby zvládli požadavky výcviku.

Právník

Právníci vyzařují určitou sebejistotu a charisma, po kterých ženy touží. Svůj půvab mají také dramata v soudní síni a sofistikované oblečení, díky čemuž se právníci zdají být ještě žádanější. Pomáhá tomu i jejich dobře placená práce.

Policista

Navzdory určitým ohlasům zůstávají policisté pro ty, kdo hledají romantiku, stále oblíbení. Ženy chtějí muže, který dokáže ochránit je i ostatní, a k tomu není nikdo lepší než policista.

Fyzioterapeut

Co může být lepšího než muž se znalostmi a zkušenostmi, který vám po náročném dni poskytne uvolňující masáž? Mají také hluboké lékařské znalosti, což bylo pro ženské pohlaví vždy přitažlivé. Ani jejich plat není špatný.

Účetní

V některých průzkumech, je účetnictví označeno za nejatraktivnější práci pro ženy. Kdo by si pomyslel, že muž, který tráví celý den něčím tak nudným, jako je chroupání čísel, bude pro ženy nejoblíbenější? Možná je to těmi penězi, se kterými pracuje.

Zdravotník

Ženy musí mít slabost pro lidi, kteří zachraňují životy. Záchranář je obvykle prvním zdravotníkem na místě a jeho rychlé ruce často rozhodují o tom, zda někdo při nehodě přežije, nebo ne. Plat není tak dobrý jako u typického lékaře nebo fyzioterapeuta, ale i tak je to ušlechtilé povolání plné vzrušení.

Inženýr

Úspěšní inženýři jsou poměrně inteligentní jedinci. Rozumějí tomu, jak se dívat na věc s nadhledem a řešit problémy pro konečný výsledek. Tento druh myšlení je skvělý pro vztahy. Navíc stavění věcí a práce rukama byla pro ženy vždy sexy.

Stavební dělník

Zde je další práce, která vyžaduje řešení problémů, práci rukama a mužné svaly. Stavební dělníci bývají velcí a silní a ženy milují být s někým, kdo jim dává pocit, že jsou drobné. Mít stavebního dělníka, který si dokáže poradit sám proti masivním trámům a těžkým strojům, je docela přitažlivé.

Učitel

Vzhledem k tomu, že ženy daleko převyšují muže v oblasti vzdělávání na veřejných školách, je muž, který se pokoří a pomůže ostatním najít jejich sny, docela přitažlivý. Navíc každá dívka se na vysoké škole zamilovala alespoň do jednoho ze svých profesorů. Akademický um, košile s knoflíčky a brýle to pro některé dámy zpečetí.

Generální ředitel/podnikatel zakladatel

Generální ředitel nebo zakládající podnikatel je někdo, kdo z ničeho vytvořil něco. Mají vášeň, zápal, odhodlání a mnoho dalších vlastností, které ženy u mužů považují za atraktivní. Úroveň inteligence, sebedůvěry a vůdcovství, kterou zde projevují, dává ženě pocit bezpečí, a to jak fyzicky, tak emocionálně.

Pokud jste neměli romantické štěstí, v jaké jste doufali, možná je čas na změnu kariéry. Kterákoli z těchto profesí je vynikající pro posílení vašeho sebevědomí, zvýšení životní úrovně a nalezení dámy vašich snů.

Zdroj: goodmenproject.com