10 nejlepších zemí pro hledání manželky. Souhlasíte s tímto výběrem?

Přidat na Seznam.cz

Kde hledat nevěstu s nejlepšími vlastnostmi? Je tu přehled nejlepších zemí, kde si můžete najít věrnou manželku. Každý muž by si měl vytvořit představu o vysněné nevěstě a porovnat ji s uvedenými popisy. Bohužel Česka republika není v tomto žebříčku. Možná pro zahraniční muže jsou Češky až moc velké sousto? Kdo ví.

Thajsko

Škála dam ochotných vzít si cizince je v Thajsku velmi velká. Navíc je neuvěřitelně vysoká i úspěšnost rodin s thajskou manželkou. Thajky jsou po celém světě proslulé svou exotickou krásou a pracovitostí. Jsou plaché, zdrženlivé a klidné. Místní dívky jsou vynikajícími hospodyněmi, ale může vám s nimi chybět zajímavá socializace a zábava. Jednou z nejdůležitějších věcí pro thajské dívky je finanční stabilita rodiny. Muži by však měli být připraveni převzít iniciativu ve vztazích a zaplatit věno za zahraniční manželku, pokud budou požádáni.

Filipíny

Filipínky hovoří plynně anglicky, což odstraňuje případnou jazykovou mezeru. Tyto asijské dívky jsou pilné, pracovité a trpělivé ženy, které se stávají věrnými, podporujícími a pečujícími zahraničními manželkami. Dámy souhlasí s vážným vztahem a mají děti v poměrně raném věku.

Čína

Velká touha následovat západní trendy povzbuzuje různé svobodné čínské dámy, aby se staly nevěstami cizinců. V Číně se také považuje za prestižní být partnerem cizince. Jsou vzdělané a odlišné od západních dam, získat čínskou nevěstu zaručuje exotické zážitky ve vztazích. 

Místní ženy vědí, jak respektovat, ocenit manžely a koupat je v péči a lásce. Na druhou stranu jazyková propast může být problém v rané fázi randění s Číňankou. Spousta různých tradic může způsobovat určité překážky při seznamování a sňatcích s čínskými ženami, takže dozvědět se více o každém regionu je nutností.

Ukrajina

Obvykle se průměrná dívka stává nevěstou na Ukrajině pro cizince, protože není spokojena s přístupem místních mužů a touží poznat jiné kultury. Otevřené ukrajinské ženy jsou dostatečně odvážné, aby opustily svou vlast a odstěhovaly.

Jako ztělesnění krásy a příklad dokonalých hospodyněk ukrajinské ženy odrovnávají muže svou neustálou péčí o sebe. Jsou to inteligentní, vtipné a ambiciózní ženy, které budou předmětem závisti všech kolegů a přátel a nejlepší manželky! Ukrajinky zbožňují luxusní námluvy s drahými dárky, gentlemanské chování a nečekaná překvapení. Ke sňatku přistupují vážně a k tomuto kroku se odhodlají, až když je přemohou city k jiné osobě.

Indonésie

Výběr manželky v Indonésii je odůvodněn patriarchální výchovou, která v zemi převládá. Tyto asijské ženy jsou vychovávány s ohledem na tradiční role, takže nikdy nevymění odměřený rodinný život za nic jiného. Úchvatný vzhled i hojnost úžasných vlastností dělají z indonéských žen dokonalé a věrné manželky.

Tyto nevěsty touží po poznání a dokáží snadno skloubit rodinu a práci. Jsou vášnivými sexuálními partnerkami a také starostlivými maminkami dětí. Dámy pocházející z Indonésie očekávají od mužů iniciativu a placení účtů na schůzkách. Jsou připraveny na manželství i v poměrně mladém věku a hledají partnery, kteří zajistí stabilitu nejen jim, ale i jejich rodičům.

Rusko

Rusko se může pochlubit nejlepšími manželkami na světě díky své neuvěřitelné rozmanitosti. Muži tam mohou potkat ženy všech ras a s nejrůznějšími vlastnostmi. „Atraktivní“ a „inteligentní“ jsou 2 hlavní přívlastky, kterými se místní dámy označují. Ruské dívky jsou kreativní, ambiciózní a tradiční osobnosti, které často obětují kariéru ve prospěch šťastného manželství a dětí.

Ruské ženy chtějí, aby se s nimi zacházelo jako s královnami. Muži by se měli k ruským dívkám chovat jako gentlemani a být dostatečně trpěliví, aby si tyto krásky podmanili, a budou za to odměněni úžasným rodinným životem! Bohužel v této době se nám přístup do Ruska uzavřel. Takže nezbývá než lovit v ruské komunitě, třeba v Praze.

Japonsko

Spousta mužů si Japonky spojuje s gejšami, a i když ne všechny mají tento titul, dámy žijící v této zemi mají některé rysy těchto bohyň lásky. Jsou to poslušné, starostlivé, podporující a věrné partnerky. Jejich hlavním cílem je rodina a děti, takže Japonsko je jednou z nejlepších zemí pro seznámení se ženami pro manželství.

Japonské nevěsty jsou také něžné a milého vzhledu. Tyto atraktivní ženy zůstávají mladé a zachovávají si tradiční asijskou krásu po mnoho let, nemají mnoho požadavků na manžela a lásku považují za hlavní pouto pro rodinu. Jen stěží se najde Japonka, která by obětovala rodinu kvůli úspěšné kariéře nebo jinému úspěchu. Tyto dámy navíc neschvalují rozvody a nikdy je neiniciují, takže jsou ideální volbou pro zahraniční muže, kteří hledají věrnou manželku.

Brazílie

Sotva existuje jiná nejlepší země pro sňatek s ženou než Brazílie, protože s nevěstou z této země můžete být každý nový den diváky karnevalu. Žhavé tance a pestrý intimní život jsou s Brazilkou zaručeny. Rozmanitost je jednou z klíčových vlastností brazilských žen.

Tyto latinskoamerické ženy jsou emocionální a smyslné, ale někdy se jejich horká povaha zdá být nesnesitelná! Co se vám však na brazilské nevěstě bude líbit ze všeho nejvíc, je její nepřekonatelná krása hodná nejvýznamnějších světových soutěží! Protože jsou Brazilky silně spjaty se svými silnými a milujícími rodinami, často potřebují souhlas rodičů, aby mohly chodit s mužem. Tyto nevěsty si užívají nezapomenutelné a romantické námluvy, takže zapnout svou fantazii je nutností!

Kolumbie

Široká nabídka dívek z Latinské Ameriky s nádherným vzhledem, nedostatek místních mužů a vášeň pro bílé kluky dělají z Kolumbie nejlepší zemi pro hledání manželky. Věrnost a zaměření na rodinu jsou silnou stránkou kolumbijských nevěst. Tyto krásné ženy jsou velmi láskyplné a koketní, takže se vedle nich budete vždy cítit silní. Pokud uvidíte, že se na vás kolumbijské dívky usmívají, je důležité převzít iniciativu. Kolumbijské dámy zbožňují upravené a dobře vypadající muže a dlouho neodkládají fyzické potěšení, pokud je muž podle jejich gusta. To z nich dělá nejlepší cizinky, takže věnovat pozornost kolumbijským ženám je nutnost!

Bělorusko

Muži, kteří se chtějí cítit respektovaní a pochopení, by si měli hledat nevěstu v Bělorusku. Pokud si chcete běloruskou nevěstu, budete si užívat klidnou a přátelskou atmosféru v rodině. Tyto dámy jsou opravdovými šéfkuchařkami a oceňovanými hospodyňkami i spolehlivými přítelkyněmi!

Zdroj: worldfinancialreview, redakčně upraveno