Známe opravdu nejlepší značky luxusních hodinek

Přidat na Seznam.cz

Pokud zvažujete pořídit si luxusní hodinky, ať už pro vlastní módní styl či jako investici, představujeme vám pár typů hodinek luxusních značek. Švýcarsko je většinou zemí, odkud nejluxusnější kousky přichází.

Pánské hodinky

Hodinky Hamilton jsou inovativní, ikonické a známé svou kolekcí American Spirit a Swiss Precision. Hamilton jsou známí nejvyššími výkonovými standardy a švýcarskou výrobou. Vyrábí automatické, mechanické a křemenné hodinky, a to pánské i dámské hodinky. Hodinky Hamilton se vyznačují pověstí svého řemesla. Mezi typy hodinek Hamilton patří Khaki Field, Khaki Aviation, Khaki Navy, Ventura, American Classic a Jazzmaster.

HAMILTON JAZZMASTER OPEN HEART AUTO H32565185 Foto: Hamilton

Maurice Lacroix. V průběhu staletí si Švýcarsko díky inovativnímu duchu a perfekcionismu svých hodinářů získalo jedinečnou pověst. Maurice Lacroix jde s touto tradicí kupředu a udržuje vysoký standard hodinářství. Již více než 40 let se hodinky Maurice Lacroix vyrábějí ve vlastních nejmodernějších dílnách v Saignelegieru. Zde se sbíhají všechny faktory rozhodující pro úspěšnou výrobu vynikajících hodinek s vysokou hodnotou. Hodinářské know-how, kvalifikované řemeslné zpracování, průmyslové znalosti, technologické schopnosti a v neposlední řadě výrazný smysl pro kvalitu.

MAURICE LACROIX LES CLASSIQUES LC6098-SS001-121-1 Foto: Maurice Lacroix

Již více než 30 let jsou drahé mechanické hodinky společnosti Maurice Lacroix vyráběny zkušenými hodináři ve vlastních hodinářských provozech s maximální přesností a dokonalostí. Pokud jde o jemné dokončovací práce a montáž někdy mikroskopicky malých částí, je stále velmi žádána zkušená ruka hodináře a hluboké znalosti předávané z jedné generace hodinek na další.

Dámské hodinky

Hodinky Franck Muller jsou jedny z nejlepších a nejsložitějších na světě. Výrobu založili v Ženevě Franck Muller a Vartan Sirmakes s cílem vytvořit exkluzivní hodinky charakterizované komplikovanými záhyby a originálními designy. Díky svým silným schopnostem v mnoha oborech se tato mladá společnost rychle stala jednou z nejlepších švýcarských značek. Spojují smělost a kreativitu s výjimečným know-how.

FRANCK MULLER CINTRÉE CURVEX GOLD CROCO 5850 SC GOLD CR 5N Foto: Franck Muller

Baume & Mercier rozvíjí své odborné znalosti již 190 let. Tato odbornost je založena na principu „établissage“, což znamená, že každá fáze vytváření hodinek je řízena interně, stejně jako montáž různých složek. Tato volba odráží silné principy a je garantem nejvyšší kvality. Tato tradice excelence v Baume & Mercier je založena na designu a vývoji jejích produktů v ústředí Maison v Ženevě a na procesu „établissage“, který se provádí na jejích seminářích ve Švýcarské Jure v Les Brenets. To znamená, že výroba hodinek je centralizována ve Švýcarsku. Baume & Mercier přitahuje ty nejlepší talenty, aby zajistil dosažení nejvyšší kvality a respektování tradice.

BAUME & MERCIER CLASSIMA M0A10268 Foto: Baume & Mercier