Zdravá výživa vás osloví svou rozmanitostí a lahodnou chutí

Přidat na Seznam.cz

Stravovat se zdravě není složité. Při přípravě pokrmů musíte dbát na použité kvalitních surovin. To je celá věda a rozhodně se nejedná o předražené nedostupné potraviny.

Když se řekne zdravá výživa, tak se spousta lidí zalekne. Jenomže je to zcela zbytečná, protože i milovníci sladkého jídla a křupavého si mohou dopřát plnohodnotný zákusek. Stačí, když budou při pečení používat kvalitní chlebové směsičekankový sirup, protein a další přírodní doplňky stravy. Zdravá výživa to nejsou produkty, které nechutnají a pojídají je především diabetici nebo lidé trpící cukrovkou.

Sladit můžete různě

Umělá sladidla patří k populárním, protože neovlivňuje hladinu cukru v krvi. Oblíbili si je nejen diabetici a cukrovkáři, ale i lidé vyznávající zdravý životní styl. Pokud vám nevyhovují nízkokalorická sladidla, vyměňte klasický bílý cukr za třtinový keto sirup, agáve či čekankové sladidlo. Pro přípravu sladkých dezertů se vám bude hodit ořechový krém. Jen si představte, jak si pochutnáte na arašídovém krému se slaným karamelem a javorovým sirupem. O takovou pochoutku se nesmíte ochudit. Tento produkt je bez laktózy, neobsahuje konzervanty ani přidaný tuk.

Mlsat lze i zdravěji

Každý z nás si čas od času dopřeje něco sladkého. Bohužel pokud hubnete, tak se musíte spokojit na DIA sladkosti, možná vás uspokojí chutná low carb tyčinka, želatinové bonbony se stévií nebo vysokoprocentní hořká čokoláda. Přestaňte se omezovat a podívejte se do e-shopu Kaumy 4 Slim, kde nakoupíte přírodní doplňky stravykávovinyprotein, chlebové mouky, umělá sladidla nebo ořechová másla. Sortiment je pestrý a budete jít příjemně překvapeni. Za výhodné ceny si nakoupíte výrobky, které byste jinde dlouze sháněli. Dopřejte svému organismu dostatečný příjem vlákniny, vitamínů a minerálů.