Zakládáte vlastní společnost a nevíte si rady s webovými stránkami? 

Přidat na Seznam.cz

Pokud jste se nedávno rozhodli vstoupit na volnou nohu a začít podnikat, neobejdete se bez poctivé prezentace vašich služeb. V dnešní době se celé kouzlo odehrává v prostředí internetu, přičemž naprostým základem jsou webové stránky a sociální sítě. Jak je sestavíte bez přílišných investic? 

Copywriting a grafika 

Jednou z největších částí úspěchu jsou samozřejmě pořádné texty, které přilákají potenciální zájemce. Každý zkušený obchodník pracuje právě s touto oblastí, protože má ohromnou moc. Vhodný popis produktů, jednotlivých kategorií i blogových příspěvků nejen přesvědčí návštěvníky koupit vaše zboží, ale zároveň vám zajistí i lepší pozice ve vyhledávačích. 

Spousta začínajících podnikatelů však nechce utrácet tisíce a tisíce korun za profesionální copywritery, jejichž práce je poměrně nákladná a trvá klidně i několik týdnů. Přesně proto si ohromnou popularitu získává hlavně Chat GPT, s jehož pomocí zvládnete vykouzlit texty svépomocí. 

Podobná situace platí i pro grafiku a fotografie, které většinou stojí rovnou několik desítek tisíc korun. Správně zvolená platforma vygeneruje nejen marketingové texty, nýbrž i obrázky přímo na přání. 

Vyzkoušejte si sami 

Typickým příkladem je třeba aplikace jménem Deeply, která přichází s celou řadou zajímavých funkcí. Díky ní si zajistíte popisky produktů, blogové příspěvky, texty ke kampani na Facebooku, e-mailing, libovolné obrázky i překlady do/z více než třiceti jedna jazyků. 

Rozhodně není nutné umět programovat nebo trávit hodiny u počítače. Celý proces zabere pouhou minutku, přičemž stačí jen napsat několik základních požadavků do tabulky a kliknout myší. Inteligentní platforma se následně postará o to, abyste ihned obdrželi použitelný výsledek. Vyzkoušejte si demoverzi a uvidíte sami.