Výkup aut v Praze: Prodejte cokoliv včetně autovraku

Přidat na Seznam.cz

Koupili jste nový vůz a potřebujete prodat starý? Zapomeňte na inzeráty v bazaru, s těmi je spousta práce – inzerát musíte vytvořit, pak je třeba zvedat telefony a domlouvat si osobní prohlídky. Prodej v autobazaru je jednodušší, ale obvykle dostanete méně peněz. Existuje ovšem i další varianta.

Tou další variantou je společnost Zahotové nabízející výkup aut v Praze a po celé republice za hotové peníze na ruku. Rychle, bez starostí a bez zbytečných podmínek. Vykoupí od vás cokoliv včetně stavebních strojů a autovraků.

Zjistěte online, kolik byste dostali za svůj vůz

Společnost se snaží vycházet klientům vstříc mimo jiné i tím, že jim předem nezávazně sdělí výkupní cenu jejich vozu. Chcete také vědět, kolik byste za svoje auto dostali? Pak na webu společnosti Zahotové vyplňte formulář. Snažte se váš vůz k prodeji popsat co nejpřesněji, nevymýšlejte si. Čím přesnější v popisu budete, tím přesněji dokážou technici stanovit cenu.

Podle čeho je výkupní cena stanovena? Podle toho, zda máte všechny klíče od vozu, jste prvními vlastníky, máte osvědčení o TP, servisní knížku atd. U vraků hraje roli také poptávka po daných dílech na trhu, originalita náhradních dílů a náročnost recyklace vozu.

Odborníci si pro vůz přijedou až k vám

Budete-li s navrženou cenou souhlasit, stačí si domluvit termín, kdy si k vám zástupci firmy pro vozidlo přijedou. Ano, dojedou opravdu kamkoliv po celé ČR a na vlastní náklady si vůz odvezou, i když je nepojízdný. Jedinou podmínkou jsou všechna čtyři kola, jinak by se s vozem nedalo manipulovat.

Celý prodej je záležitostí pár desítek minut. Technik si auto prohlédne a potvrdí, případně poupraví nabízenou částku, podepíšete smlouvu a je v podstatě hotovo.

Zahotové nabízí výkup autovraků, veteránů, užitkových a stavebních strojů i vozidel s propadlou STK. Je jedno, zda jde o vůz soukromý nebo pracovní, na značce a modelu taktéž nezáleží.