Vychutnejte si pravou letní pohodu s atraktivními drinky DYNYBYL GIN & TONIC ve třech originálních variantách!

Přidat na Seznam.cz

Máte rádi klasický gin s tonicem a léto si bez něj zkrátka nedovedete představit? Přinášíme vám tipy na originální verze tohoto populárního alkoholického drinku. Dynybyl giny nabízejí nejen klasickou variantu drinku, ve které vynikne chuť hořkého jalovce, ale i originální a neotřelé příchutě bezinka a borůvka, které potěší všechny vaše smysly a vykouzlíte s nimi hravé letní drinky. Připijte si s námi na léto a užijte si letní pohodovou atmosféru s těmito třemi skvělými giny z tuzemska.

Foto: STOCK Plzeň-Božkov

Dynybyl Gin Original nejvíce ocení milovníci klasických příchutí a výrazného jalovcového základu. Jedinečný suchý gin vás zaujme svou jemnou a vyladěnou chutí, která je pro Dynybyl charakteristická. Skvěle chutná s tonicem a kostkami ledu, zpestřit ho můžete snítkou voňavého rozmarýnu nebo čerstvým citronem. Dynybyl Gin Violet je hravý, lehce nafialovělý gin, který vás dostane nejen trendy hravou barvou, ale především perfektním spojením jalovce a čerstvých borůvek. Fialový gin vykouzlí úsměv na tváři nejen ženám, ale i každému milovníkovi ginů a těm, kteří rádi zkouší nové příchutě a nebojí se experimentovat. Nejlépe si ho vychutnáte v kombinaci s tonicem, kostkami ledu a snítkou tymiánu. Nejžhavější přírůstek, Dynybyl Gin Bezinka, vás pohladí jemnými tóny bezinkového květu, který se harmonicky snoubí s tradiční jalovcovou chutí. Každou letní party zpestří v kombinaci s tonicem, kostkami ledu a svěží mátou. 

4 cl Dynybyl Gin Original 
15 cl tonicu
Led
Snítka rozmarýnu
Čerstvý citron 

.

4 cl Dynybyl Gin Violet
15 cl tonicu
Led
Snítka voňavého tymiánu

.

4 cl Dynybyl Gin Bezinka
15 cl tonicu
Led
Čerstvá máta
Bezinkový květ

O společnosti STOCK Plzeň-Božkov

Společnost STOCK Plzeň-Božkov, jenž patří do Stock Spirits Group, je jedničkou na českém trhu, která svým zákazníkům přináší tradiční a oblíbené značky lihovin již více než 100 let. S portfoliem čítajícím více než 120 značek je lídrem na trhu. Prodává populární výrobky značky Božkov, Fernet Stock a oblíbené vodky Amundsen a Pražská vodka. Dále distribuuje úspěšné značky jako nejprodávanější importovaný rum v Česku Captain Morgan, nejsilnější značku skotské whisky na světě Johnnie Walker, oblíbený krémový likér Baileys, nejprodávanější bourbon Jim Beam, koňak Courvoisier a mnohé další. Do jeho portfolia patří také ovocné a bylinné likéry Bartida Original nebo distribuční značka kubánského rumu Legendario. Od roku 2021 STOCK Plzeň – Božkov distribuuje i všechny prémiové značky společnosti Diageo a luxusního portfolia „Reserve“, mezi nimi je rum Zacapa, gin Tanquerey nebo bourbon Bulleit. Více na www.stock.cz.