Vybíráme koženou peněženku na karty

Přidat na Seznam.cz

Peněženka je jedním z nejčastěji opotřebovaných doplňků. Pravděpodobně si dnes nikdo nedokáže představit, že by nosil dokumenty nebo karty v kapsách. Proto se zejména u mužů často stává, že vycpaná peněženka v kapse u kalhot nevypadá vůbec hezky. Naštěstí pro to existuje východisko. Řešením je moderní kožená malá peněženka, která má zároveň i přihrádky na karty.

foto / voyage-official.com
Kožené pouzdro na kreditky, vizitky a bankovky // STAFF 
STAFF – jednoduchá a praktická mini peněženka, která pojme platební karty, mince, klíče a bankovky. Pouzdro na kreditky STAFF má malý rozměr a díky tomu se vejde pohodlně do zadní a tak i do přední kapsy džínových kalhot. Pro někoho může být i peněženkou na plný úvazek. Vyrobeno z prémiové italské kůže a podšivky z přírodního semiše.
Rozměry (mm): 100×80

Proč jsou tak módní?

Především kvůli jejich velikosti a tvaru. Peněženka na karty neobsahuje mnoho peněz. To však dnes není problém. Dnes má moderní člověk v peněžence kreditní karty a řidičský průkaz. Hotovost jen příležitostně. Velká výhoda těchto peněženek je, že jsou elegantní a tenké. Mají vše, co momentálně potřebujete.

foto / voyage-official.com
Kožená peněženka na karty // STAFF (Black)

Pamatujte, že nejlepším materiálem pro peněženky je přírodní kůže. Proto jsme si jisti, že i při intenzivním používání se udrží kožené pouzdro na kreditky v perfektním stavu po celá léta. Kde koupit takovou peněženku nebo pouzdro? Podívejte se na nabídku společnosti Voyage Prague s.r.o., která je přímým výrobcem kožených obalů, pouzder a dalších produktů. Vybrat si můžete z 8 barev kůže, s možností nechat si vyrazit vlastní monogram do 7 písmen. Společnost vlastní dílnu v Praze 4, kde si můžete zhotovený výrobek vyzvednout i osobně. Veškeré produkty Voyage jsou ušity s velkou přesností a smyslem pro detail. Baleny jsou do ručně vyráběných ekologických obálek.