Vyberte si kvalitní a osvědčené finanční poradenství pro sportovce

Přidat na Seznam.cz

Ať už jste profesionální sportovec, nebo i běžný člověk, který hledá příležitosti k investování či pátrá po nabídkách na zajímavé úvěry, v obou případech se vám bude hodit tento článek. Dozvíte se, kdy se vyplatí využít služeb finančního specialisty a jak funguje americká hypotéka pro získání půjčky na věci, co zrovna potřebujete zaplatit.

Profesionální finanční poradenství pro sportovce

Příjmy ve sportu jsou mnohdy značně kolísavé, protože záleží na výkonu, aktuální sezóně, ale i na tom, kde budete za pár let. Držet se vrcholové výkonnosti totiž nejde věčně, takže je na místě propracované finanční plánování, jak to všechno zvládnout a přinést si do důchodu dostatečné peníze. Profesionální finanční poradce s tím umí pomoci, protože doporučí vhodné investice s krátkodobějším horizontem i zabezpečení na penzi. Spoléhat se pouze na to, co dostanete od státu, se nejeví jako šťastný plán. Sportovci navíc řeší také jednu zvláštnost, kdy si musí dávat pozor na dobře sjednané pojištění. I s tím však mohou pomoci profesionálové, kteří se v daném oboru maximálně orientují.

Čím dříve začnete, tím lépe pro vás

V investování platí, že čím dříve začnete, tím lépe pro vás, protože začne fungovat takzvané složené úročení. Některé investice si tak nastavte na několik desítek let a uvidíte, co z nich za tu dobu vykouzlíte. S konkrétním řešením vám však již pomůže právě specializovaný poradce.

Když potřebujete peníze, nabízí se americká hypotéka

Pokud jste naopak v situaci, kdy peníze potřebujete, může být zajímavá americká hypotéka. Jde o úvěry ručené nemovitostí, kdy za poměrně zajímavé úrokové sazby můžete dosáhnout i na vyšší částky. Nejvýhodnější americké hypotéky tak mohou představovat variantu, jak financovat nákladnější záležitosti.