Vyberte si apartmány Chorvatsko nacházející se přímo na pláži a dovolená bude nezapomenutelná!

Přidat na Seznam.cz

S plánováním rodinné dovolené začněte s patřičným předstihem, jenom tak vám neuniknou nejlepší ceny. Díky tomu vám zbude více financí na zpoplatněné atrakce, místní gastronomické speciality a noční zábavu.

Pobyt v Chorvatsku je velmi populární nejen z hlediska výhodných cenových podmínek a dostupnosti. Z České republiky jste na písečné pláži za pár hodin! Při rezervaci ubytování upřednostněte apartmán Chorvatsko ležící hned u moře. Jen tak se Jadranu dokonale nabažíte.

Tisíce dechberoucích pláží

Chorvatsko omývá Jadran, díky němu je pobřeží rozmanité a pyšní se překrásnými plážemi se zlatým pískem, malými jemnými oblázky, skalisky a romantickými zátokami. Ve většině případů se zahledíte nejen nad horizont, svůj pohled upřete také na horské masivy. Relaxace na písečných kobercích je fantastická, protože si užijete sluníčka a zároveň stínku. To vše díky borovicovým lesíkům, které mnohé pláže lemují. Na své si přijdou milovníci romantických zátočin a divokých skalisek, sportovně ladění jedinci (pláže vhodné pro potápění a surfování) i rodiny s malými dětmi a senioři (pláže s mírným vstupem do vody). Pokud si nevíte s výběrem pobytu v Chorvatsku rady, inspirujte se na Hrvaska.net.

Relaxace jako v pohádce

K nejkrásnějším chorvatským plážím patří Zlatni Rat (Zlatý roh) nacházející se na ostrově Brač. Turisté si zamilovali relaxaci na Vela plaža, která se rozprostírá na ostrově Krk v Bašce. Pyšní se oceněním Modré vlajky, což značí super čistotu vody. K dalším skvostům patří světově populární pláž Lubenice na ostrově Cres. Dovolenou zde ocení věční romantici, milovníci potápění a soukromí. Na Makarské se pobavíte na písečném koberci Donja Luka a v Brele vás osloví oblázková pláž Punta Rata. Ostrov Rab se může pochlubit pláží s pozvolným vstupem do vody. Rajska plaža je vyhledávaná zejména pro rodinnou relaxaci.