Venkovní vířivky jedině od renomovaných výrobců. Kde je sehnat?

Přidat na Seznam.cz

Jestliže patříte k těm, kteří by si rádi dopřávali výhod soukromého wellness po celý rok na zahradě či terase, a přemýšlíte, jakou vířivku zvolit, přinášíme vám několik užitečných tipů. Prodej vířivek je totiž dnes běžný i v nejrůznějších hobby marketech, a to za relativně příznivé ceny, ovšem nízké ceně mnohdy odpovídá i kvalita. Kam se tedy pro vířivku vydat?

Spoléhejte se pouze na renomované výrobce

Venkovní vířivka by měla představovat investici, které si budete užívat řadu let. Nejedná se o levnou záležitost, a tomu by měla odpovídat i kvalita. Nikdo z nás určitě nechce kupovat každých pár let novou vířivku, nebo řešit neustálé reklamace, a vzdát se tak možnosti užívat si domácího wellness, kdykoliv se nám zamane. Proto se vždy spoléhejte na prodej vířivek nejen od renomovaných výrobců, ale také u renomovaných prodejců. Jen tak budete mít jistotu, že si koupíte zařízení, jež vám bude sloužit léta.

Nejlepší je, když si můžete vířivku „osahat“

Stejně jako u jiných zařízení či doplňků je vždy lepší, když si můžete vířivku prohlédnout takzvaně na vlastní oči – a pokud si ji můžete rovnou i vyzkoušet, je to zkušenost k nezaplacení. Nemusíte pátrat, jestli někdo z vašich sousedů, známých či rodinných příslušníků vlastní model, který by se vám líbil. Pokud totiž navštívíte specialistu na prodej venkovních vířivek, společnost Spahouse, která je výhradním distributorem švédské značky IQue Sweden pro Českou a Slovenskou republiku, můžete si vířivku doslova osahat a vyzkoušet její funkce. Pobočky má Spahouse v Praze, Brně a Hradci Králové a tamní kvalifikovaní prodejci vám poradí s výběrem toho nejlepšího modelu a zodpoví všechny vaše dotazy a nejasnosti. Ne nadarmo se tento prodejce pyšní oceněním nejlepšího evropského distributora „No. 1 IQue Distributor“…

Než se tedy pustíte do nákupu venkovní vířivky, vydejte se tam, kde rozumí nejen vířivkám, ale i vám – vyplatí se to.