Upravený vzhled je pro muže symbolem úspěchu a sebedůvěry

Přidat na Seznam.cz

Péče o sebe je pro muže stejně důležitá jako pro ženy. Dokonale upravený vzhled je základním předpokladem úspěchu v práci i v soukromém životě. Jako lidé totiž dáváme velmi často na první dojem a hezký a upravený vzhled si spojujeme s úspěchem, charismatem a důvěryhodností. 

Kosmetické salóny i pro muže

V dnešní době je více než vhodné, aby muži pravidelně navštěvovali kosmetické salóny. Profesionální péče nejen zlepší vzhled pleti, ale také pomáhá udržovat její zdraví a základní potřeby. Dnešní muži tráví spoustu času v nepříznivých podmínkách – v uzavřených kancelářích, před monitorem počítače, nebo venku na přímém slunci a větru. Zatímco ženy chrání svou pleť pečující a dekorativní kosmetikou, muži jsou v tomto zranitelnější.

V péči o pleť je důležitá také pravidelnost a domácí péče. Muži navštěvují kosmetičku nejen kvůli jednorázovému zákroku, ale především chtějí dlouhodobě zlepšit a udržovat vzhled. Jenom pravidelná péče totiž zachová mladistvost. To potvrzuje i Ljubov Štajner, majitelka pražského kosmetického studia Doelis aesthetic. „Nabízíme estetické procedury speciálně přizpůsobené mužské pleti a kosmetické produkty pro muže. Pravidelná domácí péče je totiž neméně důležitá,“ doplňuje. 

Zdroj: doelis.cz

Jaké mají muži oblíbené kosmetické procedury?

 • čištění pleti
 • komplexní terapii akné a odstranění stop po akné
 • ošetření účinnými chemickými peelingy
 • regenerační a revitalizační péči 
 • vlasovou mezoterapii – pro posílení a růst vlasů
 • laserovou epilaci – moderní a příjemnou metodu odstranění nežádoucích chloupků
 • a mnoho dalších

Produkty pro domácí péči o pleť

Oblíbené produkty pro muže jsou od Arcaya Cosmetics. Jsou vyvinuté speciálně pro mužskou pleť a lze je koupit na e-shopu www.doelis-beauty.cz nebo přímo v salónu Doelis aesthetic. Které jsou pánské bestsellery?

 • Hydratační sérum pro oční okolí Gent´s Care Rescue Eye Serum ošetří oteklé a unavené oči a viditelně redukuje váčky a tmavé kruhy pod očima. 
 • Velmi účinná jsou ampulková pleťová séra Gent´s Care Recharge, která se aplikují ráno a večer na vyčištěnou pleť (stačí pár kapek). Tu krásně hydratují, vypnou a obnoví. 
 • Po aplikaci pleťového séra se aplikujte hydratační pleťový krém Gent´s Care Reyouth Face Cream, vyvinutý speciálně pro mužskou pleť. 
 • Po holení je ideální vyživující a zklidňující balzám Gent´s Care Relax After Shave Balm, který pleť uklidní, zmírní podráždění a drobná poranění. 

Kosmetické studio Doelis aesthetic sídlí v samém srdci Prahy v Klimentské ulici a úspěšně funguje téměř 9 let. Samozřejmostí je zcela individuální přístup, studio nabízí také příjemné ceny.

Více informací najdete na webových stránkách www.doelis.cz, na stránkách e-shopu www.doelis-beauty.cz najdete široký výběr profesionálních kosmetických produktů pro domácí použití.

KONTAKTY: 

Kosmetické studio Doelis Aesthetic

www.doelis.cz  

e-shop: www.doelis-beauty.cz 

Instagram: www.instagram.com/doelis_aesthetic