Thajské masáže pomohou při depresi a uvolní z těla toxiny

Přidat na Seznam.cz

V dnešní uspěchané době není čas na odpočinek ani ideální sportovní vyžití. A to je velký problém, protože jsme potom ve stresu. Kvůli dlouhému sezení u počítače anebo v důsledku namáhavé práce je naše tělo takzvaně rozlámané.

Naštěstí existují thajské masáže, díky nimž svému organismu prospějeme. Jedná se o starobylou masáž, která pracuje s tělem a využívá se při ní metodika jógy i akupresury. Protahovací cviky dokážou lidské tělo uvolnit. Original Thai Massage je vlastně jistou formou meditace.

Jak probíhá?

Sestava thajské masáže může trvat čtvrt i půl hodiny (ideální délka je však 90 minut). Vždy začíná uvolňovací polohou na zádech a soustřeďuje se na přední čísti těla. Masírovaný leží na měkké podložce přímo na zemi. Zkušený odborník masíruje chodidla i energetické linie. Díky jógovým ásanám uvolní místa, na něž si člověk prostě nedosáhne. Masáž je spojena také s meditativní modlitbou. Důraz je kladen na zklidnění mysli a absolutní koncentraci.

Na bolavá záda i jako regenerace

Thajské masáže Praha pomohou hned v několika ohledech. Nejvíce je lidé využívají jako první pomoc při bolesti zad a svalstva. Když se nedokážete soustředit v práci a neumíte relaxovat ani doma, je pro vás masáž přímo stvořená. Odbourá stres a pomůže k uvolnění. Oblíbili si ji tvrdě pracující lidé, ale také sportovci a jedinci, kteří sedí dlouhé hodiny v kanceláři u počítače. Original Thai Massage jsou vhodné jako regenerační a rehabilitační. Také jsou doporučovány při psychosomatických onemocněních. Na druhou stranu by se jim měli vyhýbat pacienti čerstvě po úrazu a těhotné ženy.

Díky mnoha blahodárným účinkům jsou thajské masáže Praha vhodné i pod vánoční stromeček. Konečně tak získáte překvapení, které je zdraví prospěšné. Mrkněte na www.lannak.cz a objednejte se na masáž, díky níž se budete cítit báječně.