Stavíte rodinný dům? Urychlete realizaci svého snu a usnadněte si práci 

Přidat na Seznam.cz

Kdo by nechtěl vlastní kousek země s rodinným domkem? Splnění takového cíle však vyžaduje extrémní množství práce, velké investice i několik let času. V průběhu realizace musíte zároveň vyřešit celou řadu zákonných požadavků, mezi něž často patří například hromosvod. Jak je to s jeho instalací? 

Přísné požadavky 

Nejspíše vám je naprosto jasné, že montáž hromosvodu podléhá celé řadě bezpečnostních požadavků a certifikací. Není se čemu divit, protože špatně sestavený systém dokáže v případě zásahu bleskem nadělat neuvěřitelnou paseku. Přesně proto neexistuje, abyste si dané zařízení jen tak vyrobili v dílně a ledabyle jej přidělali na střechu. 

Tato činnost patří do rukou jen ověřeným odborníkům, kteří dodržují nejpřísnější zákonné normy. Každá budova je totiž originál, a tak je nutné jednotlivé projekty přizpůsobovat na míru konkrétním stavbám. Zvolíte-li správné profesionály, dokonce vám zajistí i pravidelné revize a případný servis. Krátká vizuální kontrola musí probíhat jednou za dva roky, zatímco kompletní prozkoumání systému jednou za čtyři roky. 

Hromo Elektro 

Na tuzemském trhu patří mezi nejvyhlášenější odborníky v odvětví ochrany před blesky především firma Hromo Elektro. Ta zvládne zabezpečit rodinný dům, školu, nákupní centrum i výrobní halu. Stejně tak vám poskytne výkopové a zemní práce, díky čemuž značně usnadníte budování nového domova. Počítejte s úpravou terénu, dovozem a odvozem materiálů, výstavbou zídek, betonáží bazénu a celou řadou dalších úkonů. 

Více inspirace získáte na webových stránkách zmíněné společnosti. Zároveň budete moci ihned vyplnit nezávazný poptávkový formulář, na jehož základě se s vámi daní řemeslníci spojí a domluvíte si podrobnosti. Budete překvapeni rychlostí služeb a příjemnými cenami.