Sportovní sázení jako pasivní příjem?

Přidat na Seznam.cz

Mnozí lidé se do sázení na sportovní zápasy pouští s vidinou toho, že brzy nebudou muset chodit do práce, protože sázením se uživí. To se ale popravdě povede spíše málokomu. Buďme realističtí. Sportovní sázení z vás milionáře nejspíš neudělá. Může se ale stát velmi slušným pasivním příjmem.

V počátcích byste si měli uvědomit, o čem vlastně takové sportovní sázení je. Ve své základní podstatě rozhodně nejde o pasivní příjem, protože pro něj něco musíte dělat. Je třeba, abyste sledovali zápasy, orientovali se v rozpoložení jednotlivých hráčů, hledali si informace i o zákulisním dění, dobře analyzovali výsledky zápasů nejen týmu, na nějž sázíte, ale také těch ostatních. A tohle všechno pochopitelně bere spoustu času.

Jak sportovní sázení přetvořit v pasivní příjem?

Existuje ovšem ještě jiná cesta, pomocí níž si ze sázení vybudujete skutečně pasivní příjem. Stačí nechat tipy na sázení na jiných, zkušenějších. Vy si podle tipů jen budete zadávat sázky a radovat se z toho, že jste v plusu. Samozřejmě žádné sázkové tipy vám nikdy nezaručí vítězství úplně každé sázky, ale mohou zajistit, abyste byli trvale v plusu.

Služby sázkového poradce jsou pochopitelně zpoplatněné, avšak když si pak spočítáte, kolik díky nim vyděláte, ve finále na tom budete rozhodně lépe, než kdybyste se snažili vlastními silami. A toho ušetřeného času!

Spolehněte se na tipy odborníka

Sázkovým poradcem v Česku je také Rob Stark, který 12 let působil v USA kolem hokeje. Za tu dobu získal řadu kontaktů, pochopil, jak věci fungují, a zjistil, že zaručené tipy na zbohatnutí sázením prostě neexistují. Naučil se ovšem zůstat v plusu a dnes své tipy předává ostatním. Na rovinu říká, že sázením se neživí a nikomu to nedoporučuje.

Přečtěte si na Sázej s Robem recenze a uvidíte, jak jsou lidé s jeho tipy na sázky spokojení. Přidejte se, každopádně nebudete litovat.