Šimek proficentrum je tady nejen pro truhláře

Přidat na Seznam.cz

Do každé dílny potřebujeme celou řadu strojů, nářadí i dalších pomůcek na měření, lepení a další činnosti. Na dodávky veškerého vybavení nejen pro truhláře se specializuje Šimek proficentrum.

Dobré vybavení je základ pro každou firmu i řemeslníka. Pro firmy v oblasti dřevozpracujícího průmyslu, pro truhláře profesionály i kutily, dodává Šimek proficentrum již 29 let veškeré potřebné vybavení. Firma se zaměřuje na prodej dřevoobráběcích i kovoobráběcích strojů, dodává rovněž stroje pro zpracování palivového dřeva. V sortimentu má kvalitní značky elektrického i ručního nářadí, nástroje, měřidla, lepidla, tmely i laky. Nechybí ani nábytkové kování. Firma prodává i profi vybavení pro lakovny nebo vzduchotechniku.

Prodejní centrum společnosti v Klatovech má k dispozici plochu 1500 m2. V sortimentu nechybí kvalitní značky, jakými jsou Narex, Makita, Bosch, AL-KO, Pinie, Dribex, Maggi, Hettich, Urban, Metabo, Festa, Sia, OSMO, Fischer, Ramia, Rojek, Festool a řada dalších. Veškeré zboží však koupíte i v e-shopu.

Svěrky téměř na všechno

Široký sortiment nabízí Šimek proficentrum ve všech kategoriích zboží, včetně svěrek a ztužidel. Vyberte si zejména Irwin svěrky, ale též svěrky a ztužidla od značek Wolcraft, Bessey, Bosch, Narex, Extol, Igm, Makita, Proma, Dribex, Novotný, Metalkov, Pinie a jiných. Lze je možné kupovat jednotlivě, ale rovněž v praktických a cenově výhodných sadách. Dodávají se včetně příslušenství a k dispozici jsou i náhradní díly.

Jakou svěrku potřebujete?

Oblíbenými jsou rychloupínací, které zrychlují pracovní proces i manipulaci. Používají se též klipové, pérové či klasické šroubovací. Firma má v sortimentu bukové, pásové, krokvové tesařské, nabízí svěrky vhodné pro upínací stoly a hoblice, pro upnutí vodicích lišt k pilám, korpusové, nechybí ztužidla na spárovku ani speciální pravoúhlé.