Sháníte odolné a cenově přijatelné zábradlí nebo schodiště?

Přidat na Seznam.cz

Majitelé rodinných domů mají ohromné množství zajímavých příležitostí, díky nimž vytvoří ze svého bydlení elegantní a úsporný prostor. Kouzlo úspěchu tkví ve vyřešení i těch nejmenších maličkostí, kdy velkou pozornost si zaslouží hlavně schodiště a jejich zábradlí. Jaký materiál vám poskytne nejlepší služby? 

Maximální odolnost 

V současnosti si lze vybrat z mnoha různých variant schodišť i zábradlí, přičemž každá z nich disponuje řadou benefitů, stejně jako nevýhod. Za zmínku stojí především moderní nerezová ocel, jež představuje ideální poměr ceny a výkonu. 

Daný materiál se totiž chlubí bezkonkurenční mechanickou i chemickou odolností, bezúdržbovou životností v řádech desítek a desítek let, stejně jako poměrně snadným tvarováním do nejrůznějších podob. Nejen z těchto důvodů jsou nerezové zábradlí i nerezové schodiště naprostými hity posledních let. 

Buďte opatrní 

Nic však nefunguje samo od sebe, takže budete nejdříve muset najít opravdu zkušené a ověřené řemeslníky z oboru. Na tuzemském trhu se pohybuje celá řada kvalitních zámečnických dílen, jejichž specializací jsou komponenty do rodinných domů. Dobrým příkladem je populární firma zámečnictví České Budějovice. Daní experti pracují se špičkovou ocelí s označením AISI 304, která je nejlepší volbou pro náročné majitele nemovitostí. 

Nezanedbatelnou oblastí vysněného výsledku je samozřejmě i design jednotlivých součástí. Nevíte-li si rady, oceníte profesionální návrh a kompletní poradenství ohledně všech kroků. Nejdříve navštivte internetové stránky pod odkazy a načerpejte inspiraci díky fotografiím z předchozích realizací. Poté si stačí otevřít kategorii „Kontakt“ a domluvit si nezávaznou konzultaci zdarma. Budete překvapeni, za jak nízkou cenu lze získat služby expertů.