S úspěchem při kurzovém sázení pomůže odborník

Přidat na Seznam.cz

Pokud patříte mezi sportovní fanoušky, kteří si občas rádi vsadí, možná se divíte, proč vaše tipy nevycházejí tak, jak byste chtěli. Je to tím, že jako sázející taháte vždy za kratší konec provazu. Proti vám totiž stojí sázková kancelář, která zaměstnává profesionální bookmakery na plný úvazek. Tito lidé vědí o daném sportu prakticky vše, mají přístup k mnoha zákulisním informacím a navíc sestavují kurzy tak, aby byly výhodné pro sázkovou kancelář, nikoli pro hráče. Zkoušet jim konkurovat je jako házet cihlami poslepu a doufat, že tak postavíte dům.

Poskytovatel tipů zvýší vaše šance na výhru

Pokud chcete mít při kurzovém sázení proti bookmakerům alespoň nějakou šanci, musíte mít stejně dobré nebo lepší informace než oni, což není pro amatéra jednoduché. Informace navíc nejsou vše, jelikož bookmaker stanovuje kurzy tak, aby vydělal on, ne vy. Jedinou možností pro většinu hráčů je využití služeb profesionálního sázkového poradce, který má podobné informace jako bookmaker a díky tomu dokáže vytvořit vlastní analýzu pravděpodobnosti výhry v jednotlivých zápasech. Tímto způsobem dokáže odhalit zápasy, kde se bookmaker při stanovení kurzu spletl nebo jej neodhadl správně, a kde je tedy i přes velkou šanci na výhru dostatečně vysoký kurs, aby se vyplatilo si vsadit.

Jedním z poskytovatelů tipů, nebo chcete-li sázkových poradců je i firma robstark.cz. Jelikož její majitel je bývalý profesionální hráč hokeje se zkušenostmi z USA, jsou jeho tipy na hokej mnohem přesnější než u konkurence. Pochopitelně se neomezují pouze na hokej, můžete zde získat kvalitní tipy i na ostatní populární sporty a kompletní poradenství, které vás naučí, jak sázet, abyste byli v plusu. Jejich cílem je férové sázení, netvrdí (tak jako ostatní), že vám jejich tipy přinesou zázračné zbohatnutí. Umožní vám však být pravidelně v plusu.