S šatníkem nebo vestavěnou skříní na míru ušetříte prostor vašeho domova

Přidat na Seznam.cz

Móda je symbol a forma komunikace, se kterou denně přicházíme do kontaktu. Správně navržený šatník nepředstavuje jen prostor na odkládání šatstva, ale plnohodnotný prvek interiéru, který zaručuje funkčnost a estetičnost.

Láká vás změna nebo nemáte dostatek prostoru na šatstvo?

Vestavěná šatna je samostatná místnost, která primárně slouží k odkládání oblečení, do které se dá vstoupit a volně se v ní pohybovat. Nejčastěji se s tímto řešením můžeme setkat v domech nebo velkých bytech, které si mohou dovolit vyčlenit místnost pro oblečení. Můžete si nechat navrhnou šatník, který bude vaším sluhou a odkládání šatstva bude pro vás radostí. Netypické řešení na míru přinese do vašeho života organizovanost a pořádek. V šatníku je nejdůležitější vnitřní vybavení. Zahrnuje zásuvky, polohovatelné police, věšákové tyče, košíkové organizéry a mnoho jiného. Jsou vybaveny integrovaným automatickým osvětlením, které se rozsvítí při otevření dveří nebo zásuvky.

Vestavěnou skříň můžeme najít nejčastěji v ložnicích, chodbách a dětských pokojích. Je dobrým řešením zejména v případech, kdy vám dispozice domu nebo bytu nedovoluje vyčlenit oddělený prostor pro šatník. Vestavěné skříně na míru nabízejí mnoho možností materiálového provedení a dispozičního řešení vnitřního prostoru. V případě atypické vestavěné skříně můžete využít každý volný kout. Důležitý je také posuvný mechanismus otevírání dveří. Posuvný systém musí volně klouzat po kolejnici, přičemž eliminuje váhu dveřního křídla vestavěné skříně. Zejména je dobré promyslet vnitřní vybavení vestavěné skříně do ložnice na základě vašich možností a požadavků. Udělejte to přesně tak, aby všechny potřebné věci měli své stabilní místo. Pouze tak si udržíte v ložnici za každých okolností pořádek. I vestavěnou skříň můžete ozvláštnit sofistikovaným vnitřním osvětlením.