Rodinné domy na klíč do jednoho roku? V Českých Budějovicích realita

Přidat na Seznam.cz

Na rychlou výstavbu domů lákají zejména firmy, jež staví dřevodomky. K těmto stavbám je ale spousta Čechů spíš skeptická. Řada lidí prostě touží po klasickém zděném domě. Ani ten se ovšem nemusí stavět dlouhé roky. Českobudějovická firma to zvládne do roka.

Rodinné domy na klíč České Budějovice jsou doménou firmy Archeus. Působí nejen přímo v Budějicích, ale také v okruhu jižních Čech. Staví typové rodinné domy i atypické stavby.

Stěhujte se již za rok

Archeus staví domy z Ytongu, od převzetí staveniště po dokončení vše trvá zhruba 1 rok dle velikosti a náročnosti stavby.“ Nepoužívají se mokré procesy, a tak je možné se hned po této době nastěhovat.

Nemějte ale strach, firma je odborníkem na stavební práce České Budějovice, ani při velké rychlosti tedy nebudete ochuzeni o kvalitu. Kvalita je prvořadá, na veškeré stavební práce firma poskytuje záruku 5 let, protože si je kvalitou svých staveb opravdu jista.

Ušetřete na stavbě rodinného domu

Firma zároveň patří mezi nejlevnější stavební firmy v celé ČR. Kromě toho ušetříte i na hypotéce. Díky rychlé výstavbě ji budete čerpat rychle a nezaplatíte tolik na ušlých úrocích.

Mimochodem, cenu stavby budete samozřejmě znát předem a je 100% závazná. V průběhu výstavby se nezmění, jen v případě odchylky od projektu či víceprací je cena konzultována s klientem a pomocí dodatku ve smlouvě upravena.

Řešení také pro bytové domy

Firma poskytuje celou řadu stavebních prací včetně rekonstrukce bytových jader České Budějovice. I ty provádí velmi rychle a za příznivé ceny. Obyvatelé bytových jednotek by dále mohlo zajímat zateplení domů České Budějovice. Zateplují se samozřejmě nejen bytové domy, ale rovněž domy rodinné nebo jiné budovy. Firma se postará komplet o vše. Svým klientům nabízí profesionální přístup a individuální řešení výstavby.