Řešíte úklid kanceláří? Praha vám nabízí 3 možnosti

Přidat na Seznam.cz

Pokud máte vlastní firmu, tak víte, kolik práce obnáší údržba prostor, kde se činí vaši zaměstnanci. Podle jejich počtu a velikosti vaší provozovny si buď musíte zajistit vlastního člověka, nebo si najmete agenturu na úklid kanceláří. Praha, respektive zdejší vyhlášené úklidové služby, vychází v tomto směru podnikatelům maximálně vstříc. Můžete si u nich objednat celkem 3 druhy úklidu, které si stručně představíme, ať se můžete rozhodnout, jestli je pro vás externí úklidová firma správným řešením.

Jednorázový úklid vašich kanceláří v Praze berte jako test kvality

Pustit si do firmy úplně cizí osobu, která se tam může volně pohybovat, není jednoduché. Vždy je to sázka do loterie. Když se pak začnou ztrácet věci, vůbec to atmosféře na pracovišti neprospěje. Proto na úklid kanceláří vyžadujte prověřené lidi. Praha má řadu agentur, z nichž si můžete vybírat a testovat jejich služby. K tomu vám poslouží vám jednorázový úklid vašich kanceláří v Praze. Až teprve podle toho, jak budete s čistotou spokojeni, objednáte si pravidelný úklid. Je-li však u vás daný člověk poprvé, nebuďte přehnaně kritičtí. Zorientovat se v novém prostředí, aby si našel optimální systém, jak prostory co nejefektivněji uklidit, vyžaduje čas. Takže se může se lehce stát, že přehlédne odpadkový koš v zapadlém koutě a celkově mu bude trvat déle, než když přijde uklízet podesáté. Současně si agentura tímto způsobem prostory “osahá” a dokáže pak lépe odhadnout náročnost a tím pádem i cenu za úklid vašich kanceláří v Praze.

Pravidelný úklid kanceláří. Praha je vám k službám

Když se vám servis během jednorázového úklidu kanceláří osvědčí, nastavíte si pravidelnou údržbu. Podle stupně znečištění si u vašeho dodavatele v Praze rezervujete dny, kdy k vám pošle svého pracovníka. Ten se postará, aby byly čisté toalety, a doplní toaletní papír. Součástí služeb bývá samozřejmě vyleštění zrcadel, umytí umyvadel, dolití mýdla do zásobníků a případně i krému na ruce.

V rámci úklidu vašich kanceláří dojde též k vynesení odpadkových košů. Pak uklízečka setře stoly a dle potřeby vyčistí myši, klávesnice a monitory. Místní firmy, si též oblíbily, když se jim úklidová firma postará o závěsné vůně, nebo jim na podlahu stříknou speciální sprej, z nějž se parfém odpařuje dalších 24 hodin. Součástí pravidelného úklidu kanceláří je pochopitelně i luxování koberců, rohožek a vytření podlahy.

Generální úklid kanceláří, když v Praze dojde na mytí oken

Jednou či dvakrát do roka budete ve vaší firmě určitě chtít umýt okna a žaluzie. Také bude zapotřebí umýt dveře, hlavně ve spodní části, která se časem okope a v blízkosti klik, kde se plocha nejvíce ohmatá. Kliky je také dobré ošetřit dezinfekčním roztokem.

Podle toho, k čemu všemu vaše provozovna slouží, se může specialistka na úklid vašich pražských kanceláří postarat též o setření prachu na skříních, policích a dát do pořádku i společnou kuchyňku a vygruntovat sprchy. Vše už záleží na individuální domluvě s vedoucím úklidu kanceláří Praha a vašich potřebách.

Na závěr ještě zmíníme speciální bonusový typ údržby, kterým je noční úklid kanceláří. Praha, tedy místní podnikatelé, se věnují nejrůznějších oborům a některým vyhovuje, když se uklízečka postará o čistotu jejich pracoviště až po pracovní době.

Nyní si už snadno vytipujete vhodné úklidové agentury, které pověříte zkušebním jednorázovým úklidem a podle výsledku se pak domluvíte na pravidelné spolupráci.