Prodej nemovitosti může proběhnout rychle a výhodně. Jak na to? 

Přidat na Seznam.cz

Trh s realitami je ohromně živou oblastí, v níž se každým dnem na území České republiky protočí miliardy korun. Ačkoliv poskytuje řadu zajímavých příležitostí, zároveň je nutné počítat s mnoha překážkami a riziky. Chcete projít celým procesem bez starostí a co nejdříve?

Na vlastní pěst? 

Jedním z běžných omylů neznalých jedinců je vědomí, že si vše dokážou nějakým zázrakem zařídit sami. Problém však začíná již ve chvíli, kdy se snaží svůj majetek nafotit, ohodnotit a podat si inzerát na některém z mnoha internetových bazarů. Ani po měsících zbytečného čekání nepřichází seriózní kupec, přičemž se není čemu divit. 

Dalším problémem bývá situace, kdy by se opravdu nějaký zájemce našel. V takové chvíli přichází čas na hromadu legislativních povinností, obíhání úřadů, sepisování smluv a další kroky, během nichž lze nadělat nebezpečné chyby, které následně skončí u soudu. Existuje lepší způsob? 

Ideálním řešením je vsadit na služby ověřených makléřů, kdy za zmínku stojí hlavně známá síť RE/MAX. Ta se o vás postará v jakémkoliv koutu České republiky, přičemž se budete moci spolehnout na komplexní péči od A až po Z. 

Přesvědčte se sami 

Za zmínku stojí třeba prodej realit v Karviné a také Havířov – realitní kancelář. Pohybujete-li se v okolí těchto dvou poboček, máte vyhráno. Stačí si domluvit nezávaznou úvodní schůzku a vyslechnout si možnosti. To platí v případě koupě, prodeje i pronájmu nemovitostí. 

Ať tak, či onak, postará se o vás celý tým profesionálů s dlouholetou praxí. Dočkáte se svižného nalezení kupce a prodání svého majetku za adekvátní částku. Zároveň vám odpadne povinnost trávit hodiny na cestách a stresovat se s nejrůznějšími úřady. Navštivte internetové stránky pod vloženými odkazy, přečtěte si informace a použijte některé z uvedených telefonních čísel.