Praktické dárky nemusí být nuda!

Přidat na Seznam.cz

A nejsou, pokud jsou dobře přizpůsobeny vášni a povaze příjemce. Mohou odkazovat na povolání, zájmy nebo osobnostní rysy. Pak jsou takové praktické dárky jednoduše užitečné a kreativní zároveň.

Dárkový originální olivový olej

Láhev olivového oleje je úžasný dárek. Olivový olej není jen zdravý, ale určitě potěší každého znalce dobré kuchyně. Španělé vědí, že labužnické jídlo by se nemělo podávat pouze k dobrému vínu, ale také k dobrému panenskému olivovému oleji lisovanému za studena. A stejně jako u vína, každé jídlo vyžaduje správný olej, který nejlépe zvýrazní jeho chuť. Olej je jako víno, každý z nás má rád svou vlastní individuální chuť. Některá jídla budou chutnat lépe než jiná. Proto stojí za to mít několik druhů oleje, abyste jste mohli ochutnat a vybrat si.

Olivový olej pro zdraví

Existuje výběr z mnoha druhů olejů, s nimiž můžete experimentovat i ve svých domácích receptech. Víte, že koupit jako dárek, láhev dobrého organického panenského olivového oleje, je jako nabídnout někomu zdraví. Za studena lisovaný olivový olej je hlavní složkou vyvážené, zdravé stravy a nosičem zdravé energie.

Obvykle, když hledáme dárek pro ženu, je naším záměrem potěšit ji. Není nic lepšího (zejména v současné době pandemie), než dát dárek, který je dobrý pro její imunitu a zdraví. Jedná se o originální dárek, zcela odlišný od elektroniky, kosmetiky a šperků, které se neustále objevují v reklamách.

Komu ještě dát olivový olej jako dárek?

Možná máte přítele, který rád vaří. Láhev extra panenského olivového oleje je dokonalým dárkem pro milovníky vaření. Pokud má někdo v kuchyni rád experimenty a nové příchutě, je vhodný dárek i pro muže. Někdo z vašich blízkých zápasí s obezitou? Olive oil je zdravý produkt, který přináší tělu mnoho výhod a umožňuje také hubnutí. Jmeniny vaší matky se blíží? Neváhejte a dejte jí láhev olivového oleje. Určitě vás vícekrát pozve na lahodnou domácí večeři, kterou připravila pomocí olivového oleje.

Jedna rada na závěr

Extra panenský olivový olej je citlivý na světlo, teplo a kyslík. Není tedy dobré, když otevřená láhev vydrží v kuchyňské skříni celé měsíce. Doporučujeme přizpůsobit velikost balení frekvenci používání oleje a nevybírat si velké balení, pokud vaříte jen občas. Optimální velikost láhve je 500 ml a méně.