Posíláte pravidelně křehké zásilky? Víme, jak se pojistit proti katastrofám

Přidat na Seznam.cz

V České republice funguje téměř padesát tisíc e-shopů, které dennodenně zasílají stovky tisíc zásilek do všech světových stran. Expedice oblečení, knih a dalších běžných předmětů není nic složitého. Co si ale počít v situaci, kdy vás živí potraviny, chemické látky nebo extrémně křehké balíky? 

Nepoctiví přepravci 

Nebudeme si nic nalhávat, celá řada dnešních přepravců neposkytuje zrovna nejspolehlivější služby. Smutným faktem je, že jakýkoliv zádrhel či poškození často padá na hlavu samotným majitelům e-shopů. Chcete si zajistit poctivé vyřešení reklamace a stoprocentní klid? Máme pro vás velmi snadné řešení.

Co se týče křehkých zásilek, rozhodně nezapomínejte na senzor nárazu. Tento šikovný „lepík“ jasně identifikuje, co se s vaším zbožím v konkrétní okamžik dělo. 

O něco složitější situace nastává ve chvíli, kdy posíláte léčiva, potraviny nebo chemické látky. Zde přichází na scénu indikátory teploty či indikátory vlhkosti. Jejich funkci vám zajisté nemusíme vysvětlovat. Za několik korun získáte naprostý klid a předejdete nepříjemným tahanicím s přepravci. 

Myslete i na skladování 

Spousta problémů vzniká v samotných skladech, kde nemají jejich majitelé ponětí, jak dlouho konkrétní zboží leží v regálech. Zodpovědnější podnikatelé přesně proto nezapomínají na indikátory času, které mohou ukazovat libovolný časový úsek. 

Kde seženete teplotní senzor a další důležité indikátory? Potřebujete-li jich velké množství za příjemné ceny, podívejte se na internetové stránky známých dodavatelů z firmy ShockWatch. Ti se na danou oblast specializují již řadu let a rádi vám doručí klidně i desítky tisíc kusů během chvíle. Stejně tak vás naučí s danými pomůckami pracovat. Nemusíte se však ničeho bát. Je to opravdu velmi jednoduché.