Pánskému bytu sluší elegantní dřevěné dekorace

Přidat na Seznam.cz

S dřevem je to podobné jako s vínem – věkem zkrátka zraje. I přestože vznikají stále další moderní materiály, dřevo si v bytovém designu zachovává nezastupitelné místo. Proč byste i do svého pánského bytu měli zvolit dřevěné dekorace? Na koho se obrátit, pokud hledáte kvalitně odvedenou práci?

Dřevo jako takové se po staletí používá ve stavebnictví, ale vyrábí se z něj také nábytek, podlahy, ba dokonce i dekorace. Důvodů je hned několik. 

Proč je dřevo v interiérech tak populární?

V první řadě se jedná o pevný a odolný materiál, což jde ruku v ruce s dlouhou životností. Každá dřevina má navíc specifické vlastnosti, osobitý styl a jedinečný vzhled. Dřevo je taktéž přírodní materiál, který elegantně zapadne i do minimalisticky řešených místností. Snadno se kombinuje se sklem anebo kovem. 

Zapomeňte tedy na běžně dostupné plastové doplňky. Plast je levný, snadno se zpracovává i udržuje, ale nedodá interiéru to, co dřevo. Originální dřevěné dekorace se ve vašem bytě stanou pomyslnou třešničkou na dortu. 

Kdo vyrábí dřevěné dekorace? 

Jestliže chcete podpořit české výrobce, potom vás nadchnou dřevěné dekorace, které vznikají v ateliéru Hapík. Všechny dekorace se v ateliéru, který se nachází v Krkonoších, nejen navrhují, ale i vyrábí. Výsledkem je precizně odvedená práce, která se potom v interiérech vyjímá. Produkty jsou vskutku originální. 

Je libo dřevěný podtácek pod sklenice, nebo koňská podkova pro štěstí? Chcete mít i nevšední dřevěnou pokladničku, kam vysypete vždy všechny drobné z peněženky? Vše toto zmíněné může být ze dřeva. 

Zdroj: hapik.cz

Ateliér má v nabídce jak dekorace použitelné po celý rok, tak i sezónní výrobky. Ukázkovým příkladem je třeba halloweenský svícen. Chystáte se ozdobit byt do halloweenského stylu? Potom by vám svícen rozhodně neměl chybět.

Zdroj: hapik.cz