Oblékejte své zaměstnance mnohem výhodněji. Jak na to?

Přidat na Seznam.cz

Vlastníte výrobní firmu, hotel, lázně nebo třeba restauraci? V takových případech zajisté pravidelně řešíte odívání svých zaměstnanců. Bavíme se o výrazných výdajích, které mohou dosahovat klidně desítek až stovek tisíc ročně. Jak ušetřit, aniž byste museli slevit ze svých nároků na kvalitu?

Zaměřte se na velkoobchod

Možná se vám to zdá jako banalita, ale příliš velké množství zaměstnavatelů nakupuje oblečení v klasických maloobchodních prodejnách. Takový postup vám pouze vytahuje z kapsy spoustu financí. Nezachrání vás ani kdovíjaká slevová kartička…

Jako podnikatelé a majitelé firem máte nárok na mnohem výhodnější velkoobchodní ceny. Ty bývají typicky o 30, 40, ale klidně i 50 % nižší. Stačí jen najít spolehlivý velkoobchod textil s dostatečnými zásobami a řadou dodatkových služeb.

V tomto ohledu je dobrou volbou například populární Xfer. V jeho prostředí najdete trička, polokošile, mikiny, bundy, vesty, fleecové oblečení, sportovní i pracovní oděvy, čepice, tašky a desítky dalších kategorií textilu.

A co víc, nemusíte plnit žádné minimální odběry. Vlastníte pouze malý penzion a stačí vám nakoupit několik kusů oděvů ročně? I přesto si udržíte zvýhodněné velkoobchodní ceny.

Zajímavé dodatkové služby

Zmíněný textil velkoobchod vás zároveň potěší celou řadou dalších možností.

Nejvyhledávanější z nich je výroba oděvů přesně na míru. Tato služba se hodí hlavně v situaci, kdy musí vaši zaměstnanci vypadat co nejreprezentativněji (hotelová obsluha, číšníci, promotéři…).

Samozřejmě si můžete vybrat z pestré škály materiálů, střihů, designů i výšivek a potisků (sítotisk, digitální potisk a nažehlování).

Jak začít? Mrkněte se na webové stránky pod vloženými odkazy. Vpravo nahoře najdete červené tlačítko „Registrace“. Za pár minut máte hotovo.