Nejlepší vstupenka na akci? Textilní náramek!

Přidat na Seznam.cz

Hudební festivaly, ale i promítání filmů, taneční akce, talk show, přednášky, přehlídky nebo food festivaly. Při těchto a mnohých dalších akcích je třeba řešit vstupenky a kontrolovat, kdo se vám po areálu pohybuje. Obzvlášť pokud chcete účastníky pouštět ven a zase zpět do areálu, může to být docela oříšek. Nejlepším řešením jsou určitě náramky.

Náramek nasadíte příchozím na ruku u vstupu a pak už ho jen kontrolujete. Různými barvami se dají odlišit různé typy vstupenek či věkové kategorie návštěvníků. Náramek se nedá sundat a znovu nasadit, takže nehrozí, že by si ho lidé půjčovali. Lepší řešení prostě budete hledat jen těžko.

Klasické papírové náramky pomalu mizí

Jistě znáte náramky Tyvek. Tyhle barevné papírové náramky se používaly i na vesnických zábavách již před spoustou let. Náramek je voděodolný a vydrží 1 až 2 dny. Největší výhodou je určitě nízká cena. Tyto náramky jsou ale jednobarevné a celkově nepůsobí příliš profesionálně. Stále se používají, nýbrž přibývá pořadatelů, kteří chtějí něco lepšího. Těm poslouží náramky textilní.

Textilní náramky jako moderní a designová záležitost

Textilní náramek dává daleko větší možnosti. Dá se potisknout sublimačním potiskem, a tak na něm můžete mít logo akce, nebo ještě něco daleko praktičtějšího – třeba čárový kód nebo nějaké číslo návštěvníka. Látkové náramky se vyrábí z pohodlného saténového materiálu, rozhodně neškrábe, jak se to stává u papírových náramků.

Náramek se připevňuje plastovým či hliníkovým uzávěrem a nelze ho sundat jinak než nůžkami. Uvažovat by o něm měli všichni pořadatelé vícedenních akcí, protože papírové náramky jsou opravdu dimenzované maximálně na dva dny nošení, po pár hodinách navíc začínají být poměrně nepříjemné. U látkového náramku to nehrozí. Kromě toho vypadá daleko elegantněji, samozřejmě v závislosti na tom, jak si ho necháte potisknout.