Nápad na reklamní dárek? Darujte multifunkční šátky!

Přidat na Seznam.cz

Co darovat věrným zákazníkům, obchodním partnerům či dodavatelům? Možností je celá řada. Pravděpodobně budete chtít dát něco, co jim bude vaši firmu připomínat – tedy něco s vaším logem, respektive reklamní předmět. Zapomeňte ale na propisku. Buďte nápaditější a darujte hodnotnou věc.

Chybu určitě neuděláte třeba s lahví dobrého vína nebo něčím k jídlu. Na potraviny lze poměrně snadno natisknout etiketu s logem vaší firmy. Jenže tuhle věc obdarovaný vypije či sní a pak mu vzpomínka na vás nezůstane. Daleko větší službu vám prokážou předměty, jež si může daný člověk nechat trvale. Bude vám tím pádem dělat také dobrou reklamu.

Multifunkční šátky nejen pro sportovce

Co tedy zvolit jako praktický dárek, který bude mít využití? Unikátním nápadem jsou multifunkční šátky, jež se dají nosit na hlavě, na krku, jako gumička a na mnoho dalších způsobů. Využijí je muži i ženy, dá se nosit normálně pro zahřátí nebo třeba na sportovní aktivity.

Bezešvý šátek z mikrovlákna rychle schne a dá se vyrobit prakticky s jakýmkoliv potiskem. Může mu vévodit vaše logo, nebo můžete být zmínění jen někde na okraji a jako středobod designu nechat vyniknout něco jiného. Neváhejte navrhnout vlastní design, nebo se naopak poradit s grafiky, kteří vymyslí něco originálního.

Poraďte se s odborníky

Multifunkční šátky na zakázku jako reklamní předměty vyrábí na Bluearrow.cz. Pro potisk používají sublimační metodu, která zajišťuje, že lze šátek prát do 60 °C, aniž by docházelo ke ztrátě kvality tisku.

Firma vyrábí celou řadu reklamních předmětů, jako jsou ledvinky, lehátka, ručníky, USB klíčenky, powerbanky, golfové míčky, alkohol, potraviny a mnoho dalšího. Neváhejte se s ní poradit, doporučí, co by se hodilo právě pro vaši firmu a vaši cílovou skupinu. I na tu byste ostatně při výběru vhodných reklamních předmětů měli brát ohledy.