Nafukovací vířivky, jedinečný domácí wellness

Přidat na Seznam.cz

Doby, kdy jste si vířivku mohli dopřát jen ve veřejných prostorách, jsou už dávno pryč. Vířivku dnes může mít každý, i vy na zahradě a zažívat tak pravidelný relax. Totiž nafukovací vířivka může také bez problémů nahradit i bazén, a navíc za cenu, která je více než příznivá.

Na Hawaj.cz najdete širokou nabídku nafukovacích vířivek. Pokud vám tato vlastnost ,,nafukovací“ vytváří v hlavě malý otazník, můžete ho zase smazat, protože nafukovací vířivky jsou vyrobené z vysoce kvalitního a odolného materiálu. Samotná instalace je navíc velice jednoduchá a rychlá, trvá jen pár minut.

Nafukovací vířivky z Hawaj.cz mají různé programy, které vám dopřejí absolutní relax. Ovládání těchto programů se obsluhuje prostřednictvím ovládacího panelu, a to přímo z vířivky. Samozřejmě si zde také můžete regulovat teplotu vody. Maximální teplota by měla být okolo 40°C.

Vířivky mají dva základní tvary – kulatý a hranatý. Na Hawaj.cz najdete několik druhů a designů. Od vířivek pro 4 osoby, pro vířivky pro více osob. Díky širokému výběru nejrůznějších designů, můžete vybírat tu nejvhodnější do vašeho zahradního interiéru.

Samotná údržba vířivky, je velice jednoduchá. Můžeme říci, že prostředky pro údržbu vířivek odpovídají prostředkům do bazénů. To znamená, že vodu ve vířivce můžete udržovat čistou pomocí filtrace, chemie, ale i solinátoru, vysavače nebo sítě na hmyz a nečistoty, a také pomocí mycích houbiček, které jsou určené na ošetření materiálu vířivek. Kvalitu vody poté vyhodnotíte pomocí testovací sady.

Nafukovací vířivku můžete mít venku od jara až do podzimu, v zimě ji snadno složíte do garáže, nebo do vašeho zahradního domku, zase snadno a rychle, během pár minut.